Pierwszy showroom Grupy Cerrad

Pierwszy showroom Grupy Cerrad w Warszawie to nowe miejsce na mapie Polski, które powstało z myślą o współpracy z architektami i Klientami.

Na 300 m2 powierzchni showroomu stworzyliśmy wydzielone strefy z boksami aranżacyjnymi, specjalne miejsce z ekspozycją slabów, multiformatów, strefę drewna, ekspozycję płytek imitujących kamień, beton oraz marmur. Przygotowaliśmy również miejsce do przeprowadzania szkoleń i prezentacji.

Pokazujemy tu kolekcje płytek Grupy Cerrad, w tym kolekcje z projektu Cerrad x La Mania Home i nasze nowości – kolekcje drewnopodobne Guardian Wood i Sentimental Wood. Prócz ekspozycji naszych produktów, w showroomie można również zobaczyć wykonaną z płytek ceramicznych kuchnię autorstwa firmy Ernest Rust.

Zobaczymy tu m.in.:

  • Inspirujące boksy aranżacyjne, ekspozytory z multiformatami, ekspozycje z płytkami slabowymi w formacie 120x280cm
  • Na podłodze ułożono płytki w formacie 120 x 280cm z kolekcji Ceppo Nuovo. Cerrad x La Mania Home
  • W boksach kolekcje: Onix white, Onix blue, Marmo Thassos, Marmo Morocco, Guardian wood beige, Brazilian Quartzite

– Architekci i Projektanci otrzymują do dyspozycji inspirującą, w pełni wyposażoną i profesjonalną przestrzeń do pracy, w której będą mogli liczyć na doradztwo ekspertów i dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów – mówi Wojciech Filipowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży Inwestycji, Grupa Cerrad.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Inwestycyjnej i Działem Sprzedaży Grupy Cerrad

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=VfKICNl2wUQ

Grupa CERRAD
press box