Nowość CREATON – dachówka ceramiczna KODA NUANCE miedziana angobowana

Kolekcja wysokiej jakości dachówek ceramicznych KODA marki CREATON została wzbogacona o nową wersję kolorystyczną – NUANCE miedziana angobowana. Produkt, cieszący się od swojej premiery w 2021 niesłabnącą popularnością na rynku, w nowej wersji umożliwia wykonanie eleganckiego pokrycia nowoczesnego dachu, zachwycającego pod względem estetyki i trwałości.

Dachówka KODA NUANCE miedziana angobowana uzupełniła gamę dostępnych dotychczas 3 wariantów kolorystycznych: FINESSE czarna glazurowana, FINESSE w kolorze łupka glazurowana i NUANCE antracytowa angobowana.

KODA o wymiarach ok. 304 x 505 mm jest atrakcyjną pod wieloma względami alternatywą dla typowej płaskiej dachówki ceramicznej, którą chętnie wybierają na dach swojego domu miłośnicy nowoczesnej architektury. Idealnie sprawdza się zarówno jako pokrycie dwuspadowego dachu nowoczesnej stodoły, jak i bardziej skomplikowanych pod względem architektonicznym konstrukcji dachowych.

KODA w wersji NUANCE miedziana angobowana dostępna jest z bogatą gamą wysokiej jakości akcesoriów dachowych spójnych pod względem kolorystyki i stylu, umożliwiających estetyczne wykonanie całego dachu w imponującej jakości – jakości CREATON. Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku, udzielaną dla wszystkich modeli ceramicznych oferowanych przez CREATON Polska na okres aż do 50 lat. Szczegółowe warunki określone są na www.creaton.pl.

Najważniejsze zalety dachówki ceramicznej KODA marki CREATON:

  • Wysokiej jakości dachówka ceramiczna stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze.
  • Imponujące wymiary ok. 304 x 505 mm zapewniają ekonomiczne zużycie od ok. 9 szt./m2.
  • Tolerancja rozstawu łat aż 40 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają precyzyjny montaż.
  • Podwójne zamki boczne i specjalny spojler na czole dachówki zapewniają wyróżniającą szczelność.
  • Gama modnych barw: miedziana i antracytowa w wersji angobowanej NUANCE oraz w kolorze łupka i czarna w wersji glazurowanej FINESSE.

Więcej informacji o dachówce ceramicznej KODA marki CREATON można znaleźć na stronie: www.creaton.pl .

CREATON Polska
press box