Fundacja Grupy Aliplast zaprasza na II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej

13 maja 2023 r. , w sobotę,  odbędzie się II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej, a celem tegorocznego Turnieju będzie zebranie funduszy na stypendia sportowe dla potrzebujących dzieci i młodzieży z Domów Dziecka z Lubelszczyzny.  

To już druga edycja Turnieju organizowana przez Fundację Grupy Aliplast. Oceniając z perspektywy czasu, ubiegłoroczny Turniej zaliczamy do bardzo udanych. Piękna pogoda, kibice, dużo emocji i zaciętej walki na boisku – to było naprawdę udane spotkanie, zwłaszcza, że Fundacja debiutowała z projektem.  Na boisku wówczas spotkały się Spiżarnia /I miejsce w Turnieju/, Chemnovatic, Oknoplast,  Dnipro /drużyna ukraińska/, i Spółki Grupy Aliplast:  Aliplast Systemy i Aliplast Extrusion. Obecnie pod opieką Fundacji Grupy Aliplast jest dwóch sportowców – są to zawodnicy Startu Lublin – Artem i Andreii, którzy dzięki środkom uzyskanym dzięki Turniejowi,  otrzymali sprzęt sportowy, który na bieżąco kompletujemy.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszego Turnieju. I mamy nadzieję, że spotkamy się również na II Turnieju, który już oficjalnie mogę zapowiedzieć – mówi Ewa Ciolek z Fundacji Grupy Aliplast.

Zapraszamy już 13. Maja na Drugi Turniej Fundacji Grupy Aliplast w Piłce Nożnej.

Jak z nami zagrać w Turnieju i pomóc? Należy zgłosić drużynę ze swojej firmy, przekazać opłatę wpisową (w formie darowizny) w wysokości 3000 zł i przybyć 13 maja 2023 r., o godz. 9:00 na boisko sportowe położone na terenach zielonych firmy Aliplast. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt do 8 maja 2022 r.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym TVP3 Oddział Lublin, Radia Lublin, Gazety Wyborczej, Dziennika Wschodniego oraz Lublin24.pl.

Szczegóły Charytatywnego Turnieju w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast,  karta zgłoszenia drużyny oraz regulamin Turnieju do pobrania na stronie www.aliplast.pl

W 2023 roku mija pierwszy rok działalności Fundacji Grupy Aliplast. Projekty, które udało się zrealizować w ciągu minionego roku: współpraca z Centrum Administracyjnym „Pogodny Dom”, z Domem Studenckim „Helios” – gdzie przebywają kobiety z dziećmi z Ukrainy, organizacja maratonu  „Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy” (wspólnie z LFS), projekt „Żegluj z Aliplast”, projekt „Wakacje z Fundacją Grupy Aliplast”, współpraca w zakresie pomocy Uchodźcom z Ukrainy z Centrum Wolontariatu.  Jednym z największych projektów, w który zaangażowała się FGA pod koniec roku, to wsparcie budowy szpitala w Drohobyczu.

Aliplast
press box