G-U: Pochwyt ze zintegrowanym czytnikiem ekey dLine

G-U Polska po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza do oferty pochwyt ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym czytnikiem. Pochwyt łączy walory estetyczne i użytkowe, jest zgodny z najnowszymi trendami dotyczącymi rozwiązań do drzwi wejściowych, a przy tym przygotowany z myślą o sprawnym i łatwym montażu.

Pochwyt L-07412 wykonany jest ze stali o podwyższonej odporności na korozję (304) i jest dostępny w czterech rozmiarach: 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm i 1800 mm. Pochwyt posiada proste, zamontowane na stałe stopki, a jego zaletą jest fabryczne wmontowanie nowoczesnego czytnika linii papilarnych – ekey dLine.

– Stworzenie pochwytu zintegrowanego z czytnikiem ekey dLine to autorski projekt G-U Polska. Nasze nowe rozwiązanie jest odpowiedzią na wymagania współczesnego użytkownika, poszukującego inteligentnych systemów, poprawiających komfort obsługi drzwi wejściowych oraz zapewniających bezpieczeństwo. Ponadto zintegrowanie czytnika z pochwytem znacznie usprawnia montaż drzwi wejściowych wyposażonych w tę opcję. Zaprojektowaliśmy go bowiem tak, aby łatwo i szybko można go było podpiąć do elektronicznego przepustu kablowego SECUREconnect 50 – wyjaśnia Szymon Krauze, marketing manager G-U Polska. – Czytnik ekey dLine jest wbudowany w konstrukcję pochwytu, co zapewnia mu lepszą stabilność, a przede wszystkim zabezpiecza go przed ewentualnym mechanicznym uszkodzeniem lub próbą wyrwania – dodaje.

Pochwyt L-07412 – dane techniczne:

  • 4 długości do wyboru: 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm,
  • stopki proste i skośne,
  • materiał pochwytu – stal nierdzewna w gatunku (304),
  • w zestawie 2 rodzaje mocowań do wyboru,
  • zestaw przygotowany pod przepust kablowy SECUREconnect 50.


Zalety czytnika linii papilarnych ekey dLine:

  • możliwość integracji z systemem inteligentnego domu,
  • powiadomienia Push na smartfonie w przypadku otwarcia drzwi,
  • zdalne zarządzanie uprawnieniami i nadawanie dostępów oraz zdalna diagnostyka urządzenia,
  • funkcje: dostęp w przedziale czasowym, sterowanie czasowe, cichy alarm,
  • kompatybilność ze wszystkimi zamkami elektromechanicznymi grupy G-U.

——————
Grupa G-U jest jednym z czołowych, światowych dostawców systemów okiennych i drzwiowych oraz wejść automatycznych i systemów zarządzania budynkami. Grupę tworzą marki: G-U (systemy przesuwne, zamki wielopunktowe, samozamykacze, otwieracze naświetli, systemy okien przechylnych i obrotowych), BKS (zamki, wkładki, rozwiązania wykorzystywane na drogach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych), Ferco (systemy okuć), G-U Automatic (automatyczne systemy wejść) i Ela-soft (zaawansowane systemy zarządzania budynkami).

Od ponad 100 lat firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, opracowując innowacyjne rozwiązania dostosowane funkcjonalnie i technicznie do indywidualnych potrzeb klientów oraz do najnowszych trendów rynkowych. Jest pionierem na rynku rozwiązań do stolarki okiennej klasy premium – w zakresie systemów podnoszono-przesuwnych do drzwi i okien tarasowych (HS) oraz rozwiązań do drzwi wejściowych i ewakuacyjnych. Rozwiązania systemowe grupy G-U wykorzystywane są przez czołowych polskich producentów stolarki okiennej, którzy wybierają G-U z uwagi na najwyższą jakość produktów oraz bogatą, elastyczną ofertę, umożliwiającą realizację nawet najbardziej innowacyjnych projektów.

G-U Polska
press box