Domki ogrodowe marki Hörmann z Medalem Europejskim

Business Centre Club nagrodził metalowe domki ogrodowe marki Hörmann prestiżowym Medalem Europejskim. Tym samym została potwierdzona renoma firmy Hörmann jako producenta oferującego nie tylko najwyższej jakości bramy i drzwi, ale teraz także domki ogrodowe – odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz neutralne dla klimatu.

Medal Europejski jest ogólnopolskim wyróżnieniem promującym innowacyjne i wysokojakościowe wyroby oraz usługi oferowane na obszarze Polski i w krajach Unii Europejskiej. „Trudno o bardziej solidną rekomendację dla naszych domków ogrodowych” – podkreśla Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska. „Bardzo cieszy nas fakt, że oferowane przez naszą firmę rozwiązania zostały docenione podczas XXXIV edycji konkursu, co motywuje nas do dalszego rozwoju tego rodzaju produktów oraz pokazywania ich zalet” – zapowiada prezes firmy. O jakie zalety chodzi?

Metalowe domki „Berry” są przede wszystkim praktyczne. Idealnie nadają się do przechowywania narzędzi, rowerów, mebli ogrodowych i innych sprzętów, dla których zwykle trudno znaleźć odpowiednie miejsce, i pomagają je uporządkować. Domki ogrodowe firmy Hörmann można wyposażyć w różne akcesoria, np. półki,  wieszaki, uchwyty na rowery, lampę magnetyczną LED, ułatwiające maksymalne zagospodarowanie wnętrza. Natomiast kratownice mocowane na ścianach zewnętrznych umożliwiają zawieszanie donic z kwiatami oraz ułatwiają oplatanie ich przez zielone i kolorowe pnącza. Dzięki temu metalowy domek harmonijnie wkomponuje się w każdy ogród.

Jednak domki marki Hörmann są nie tylko funkcjonalne. Metalowa konstrukcja z blachy stalowej, ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo, zapewnia ich stabilność oraz wyjątkową trwałość. Materiały, z jakich powstały domki, są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, a także niepalne. Ale jest jeszcze jeden ważny argument przemawiający na ich korzyść. W kontekście wyróżnienia domków ogrodowych marki Hörmann nagrodą, której celem jest nie tylko wspieranie przedsiębiorczości, ale także rozpowszechnianie wartości europejskich w zakresie rozwoju gospodarczego, warto wspomnieć, że są one w 100% neutralne dla klimatu. Do ich produkcji wykorzystuje się energię elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych oraz stal, która składa się w 25% z materiałów pochodzących z recyklingu. Same domki także nadają się w 100%  do ponownego wykorzystania. Zanim jednak taką możliwość użytkownik domku mógłby wziąć pod uwagę, będzie się on cieszyć solidnym produktem przez najbliższych 20 lat, na które firma Hörmann daje swoją gwarancję.

Aleksandra Wolska-Balina, dyrektor Przedstawicielstwa Hörmann Polska w Sosnowcu odbiera Medal Europejski.

Hörmann Polska
press box