Koniec ze zbyt wysokim poziomem CO2: AEROPAC IE firmy SIEGENIA


Intelligent Edition ze zintegrowaną funkcją regulacji CO2 do sprawdzonego nawiewnika

Nawiewnik ścienny AEROPAC firmy SIEGENIA wielokrotnie udowodnił już swoje zalety, zakresie rozwiązań mających na celu poprawę izolacyjności akustycznej. Od teraz dzięki dwóm nowym wersjom wykonania: AEROPAC IE i AEROPAC IE smart – IE oznacza „Intelligent Edition” zastosowanie nawiewników jest bardziej wszechstronne, a doskonała wentylacja, oparta na jakości powietrza, jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb użytkowników.

Prezentowane modele posiadają wbudowany czujnik CO2 wykrywający zużyte powietrze. W połączeniu z automatycznym trybem pracy nawiewnik zapewnia samoczynną wentylację pomieszczeń dostosowaną do potrzeb i jest odpowiedzią na rosnącą świadomość użytkowników na temat jakości powietrza. Dodatkowo AEROPAC IE smart umożliwia monitorowanie stanu powietrza, w formie sygnalizacji świetlnej, poprzez aplikację SIEGENIA Comfort. Eleganckim rozwiązaniem jest zintegrowany z obudową czujnik. Jest on na tyle niewidoczny, że w ogóle nie wpływa na atrakcyjny wygląd nawiewnika także w wersji „Intelligent Edition”.

Atutem AEROPAC IE jest niewątpliwie wysoka wydajność przepływu powietrza 60 m³/h przy wyjątkowo niskim szumie własnym na poziomie zaledwie 20 dB(A). Nawiewnik spełnia również wymagania użytkowników oczekujących komfortowych rozwiązań. Idea komfortowej przestrzeni spełnia się w wersji smart dzięki możliwości obsługi AEROPAC IE przez sieć wi-fi. W ten sposób użytkownicy mogą łatwo i wygodnie sterować nawiewnikiem za pomocą aplikacji.

Doskonały design – wydajne dodatkowe filtry

Dzięki bardzo dobrej izolacyjności akustycznej na poziomie nawet 57 dB AEROPAC sprawdził się już w wielu projektach związanych z ochroną przed hałasem i może być montowany nawet w sypialni. Kompaktowa i atrakcyjna wizualnie forma nawiewnika spełnia najwyższe kryteria pod względem estetyki wykonania.

Cztery filtry zapewniają elastyczne dopasowanie do najróżniejszych wymagań, dbają o wysoki komfort przestrzeni i dobre samopoczucie użytkowników: poza standardowo dostępnym filtrem pyłu gruboziarnistego architekci, inwestorzy i użytkownicy mają do wyboru opcjonalne filtry: pyłków/pyłu drobnoziarnistego, z węglem aktywnym oraz NOx. Wskaźnik na nowoczesnym wyświetlaczu LCD informuje o konieczności wymiany filtra. Pozostałe funkcje to regulacja objętości przepływu powietrza i praktyczne programowanie wyłącznika czasowego.

SIEGENIA
press box