CREATON Polska pomoże 4 rodzinom w ramach akcji „Szlachetna Paczka”

W tym roku, już po raz 4 z rzędu, CREATON Polska bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Tradycyjnie w połowie listopada wybrane zostały rodziny w trudnej sytuacji materialnej, którym firma udzieli wsparcia, przekazując przygotowane paczki 10 i 11 grudnia podczas „Weekendu Cudów”.

Na pomoc CREATON Polska tym razem czekają dwie rodziny ze Starego Lubosza (woj. wielkopolskie) oraz po jednej rodzinie z Zawiercia (woj. śląskie) i Brus (woj. pomorskie). Podobnie jak w ubiegłych latach, firma przekaże produkty zaspokajające kluczowe potrzeby. Do potrzebujących trafią więc urządzenia RTV i AGD, meble, odzież, żywność i środki czystości oraz inne przedmioty wielkogabarytowe.

Do przygotowania świątecznych darów firma zaprasza wszystkich swoich pracowników, nie tylko w formie pomocy podczas zakupu, pakowania i dostarczania paczek potrzebującym. Do 6 grudnia br. w trzech lokalizacjach CREATON Polska prowadzona jest zbiórka żywności, środków czystości oraz odzieży. Osoby zatrudnione w firmie mogą wesprzeć udział w akcji przynosząc potrzebne rodzinom rzeczy do zakładu w Olkuszu, Chojnicach lub Widziszewie.

„Każdego roku włączając się w «Szlachetną Paczkę» niesiemy świąteczną pomoc potrzebującym z dobrze nam znanych okolic Olkusza, Chojnic i Widziszewa. Dzięki naszym wspólnym staraniom w ubiegłych latach trafiły do wielu rodzin w trudnej sytuacji życiowej najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak: opał, produkty spożywcze czy sprzęt AGD, pomoce szkolne, odzież i zabawki dla dzieci. Szczególnie jest to bardzo ważne obecnie, kiedy nawet najmniejszy gest niosący pomoc jest bezcenny”
– podkreśla Jakub Skowron, Communication & PR Manager CREATON Polska.

„Szlachetna Paczka” jest inicjatywą, która łączy potrzebujących z darczyńcami. Pierwszym pozwala często nie tylko godnie przeżyć święta Bożego Narodzenia, ale także polepszyć warunki bytowe. Dla drugich jest okazją do czynienia dobra i zwrócenia uwagi na najsłabszych. Dzięki firmom biorącym udział w tej szlachetnej akcji rośnie liczba zaangażowanych w nią osób, a tym samym pomoc dociera do szerszego grona potrzebujących.

CREATON Polska
press box