Akademia CREATON w nowej odsłonie – sezon szkoleniowy 2022/2023

Akademia CREATON – nowoczesne centrum szkoleniowe oferujące dekarzom z całej Polski możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz doskonalenia umiejętności – stale się rozwija, tak aby jak najskuteczniej wspierać fachowców w ich codziennej pracy. Przed sezonem szkoleniowym 2022/2023 powierzchnia wykorzystywana do nauki została powiększona aż czterokrotnie, a uczestnicy zajęć zyskali możliwość ćwiczenia w warunkach przypominających w maksymalnym stopniu pracę na realnym dachu.

Jedyne takie centrum szkoleniowe w kraju

Specjalizująca się w dachach skośnych Akademia CREATON jest jedynym w Polsce miejscem oferującym tego rodzaju szkolenia oraz jedynym w kraju ośrodkiem szkoleniowym usytuowanym w pobliżu fabryki dachówek ceramicznych. To umożliwia wzbogacenie już i tak interesującego programu każdego szkolenia o zwiedzanie najnowocześniejszej w Europie fabryki dachówek ceramicznych, mieszczącej się w podpoznańskim Widziszewie. Poznanie zakładu pozwala uczestnikom dowiedzieć się więcej na temat procesów wypalania i suszenia dachówek ceramicznych, a także zalet i specyfiki wykorzystywanych materiałów.

Zajęcia praktyczne… i teoretyczne

Przeprowadzanie zajęć w warunkach odwzorowujących warunki pracy na realnej połaci dachu wykonanej z produktów marki CREATON pozostaje niezwykle cennym doświadczeniem dla dekarzy. Nowa przestrzeń szkoleniowa została zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach z myślą o wsparciu trenerów CREATON w prowadzeniu edukacji dekarskiej na najwyższym poziomie. Wdrożone rozwiązania umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie poziomu edukacji do tych, którzy w branży stawiają swoje pierwsze kroki. Doświadczonym wykonawcom pozwalają również na  rozwijanie wiedzy i umiejętności.

Nowoczesna sala, w której odbywają się zajęcia teoretyczne została wyposażona w rozwiązania multimedialne, które dają możliwość doskonałego poznania rozwiązań dachowych marki CREATON, obrazowe przedstawienie sposobów ich montażu oraz technik ułatwiających codzienną pracę dekarza. Nowa ekspozycja produktowa umożliwia dokładne poznanie najważniejszych dachówek ceramicznych i cementowych, które są oferowane przez CREATON Polska. Jest to istotne ze względu na to, że w szkoleniach biorą udział również pracownicy punktów handlowych, projektanci i architekci.

Dopasowanie do potrzeb uczestników

Zajęcia w Akademii CREATON prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów sztuki dekarskiej, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Ta forma edukacji jest niezwykle atrakcyjna nie tylko ze względu na swój wysoki poziom merytoryczny, ale również możliwość swobodnej wymiany doświadczeń zawodowych. Podczas wieczornej części integracyjnej pojawia się doskonała przestrzeń do nieformalnych rozmów pomiędzy uczestnikami czy nawiązania współpracy.

Nowa oferta szkoleniowa Akademii CREATON cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony przedstawicieli branży. Co istotne, fachowcy mają możliwość całkowitego zwolnienia z opłat za szkolenia. Więcej informacji na ten temat można uzyskać u doradców handlowo-technicznych CREATON Polska. Szkolenia stacjonarne rozpoczęły się w listopadzie 2022 i potrwają do kwietnia przyszłego roku.

Więcej informacji na temat szkoleń w Akademii CREATON można uzyskać u doradców handlowo-technicznych CREATON Polska oraz na stronie www.akademiacreaton.pl .

CREATON Polska
press box