Najlepsze oferty na Black Friday w MediaMarkt

Od wielu dni trwa szaleństwo zakupów z okazji Black Friday, a to popularne święto handlu zyskuje kolejnych fanów tanich zakupów. Nic dziwnego, bo kto nie chciałby kupić wymarzonych produktów w znacznie obniżonych cenach? Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza elektronika użytkowa, a sklepy MediaMarkt już teraz oferują setki produktów w wyjątkowych cenach. Wielki finał w piątek, 25 listopada.

Urządzenia RTV i AGD, technologie mobilne, sprzęt gamingowy czy gadżety i akcesoria elektroniczne od lat stanowią najatrakcyjniejszą kategorię produktów na Black Friday. W związku z rosnącą inflacją coraz więcej osób szuka oszczędności, więc w tym roku oferty promocyjne na Black Friday cieszą jeszcze bardziej. MediaMarkt, sieć specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową, potwierdza zainteresowanie konsumentów nowymi technologiami. W ramach trwającej akcji „Let’s Go! Black Weeeks” klienci mogą już kupić znacznie taniej setki produktów. Ceny niektórych z nich zostały obniżone nawet o 45%. Oferta ma charakter okresowy. W nadchodzący Black Friday klienci mogą liczyć również na inne, dodatkowe ciekawe propozycje produktowe. Dzięki temu użytkownicy nowych technologii mogą racjonalnie zarządzić budżetem domowym i już teraz pomyśleć również o świątecznych prezentach.

Staramy się na co dzień zapewnić w naszych sklepach szeroką ofertę produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Black Friday to jednak czas szalonych promocji, dlatego jak co roku przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowe propozycje cenowe. Nie czekaliśmy do ostatniej chwili, żeby jak najwięcej osób mogło cieszyć się z nieograniczonych możliwości, jakie daje technologia – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarkt.

Na liście najbardziej poszukiwanych produktów znajdziemy m.in. smartfony, laptopy, telewizory, sprzęt małego i dużego AGD czy gadżety i akcesoria elektroniczne. Te i wiele innych produktów można znaleźć w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym sieci. Black Friday w MediaMarkt to również doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną rozpocząć przygodę z gamingiem i zakupić gry oraz odpowiedni sprzęt do grania.

Listę promocji można znaleźć na stornie Black Friday 2022 – telefony, elektronika, promocje | MediaMarkt

MediaMarktSaturn Polska
press box