Zakończyła się druga edycja szkoleń Aluron ALU-MEETING

Szkolenie we Wzorcowni Ruchu w Świlczy k. Rzeszowa, które odbyło się 18.04.2024 r., zakończyło drugi cykl spotkań ALU-MEETING, zainicjowanych przez producenta systemów aluminiowych z Zawiercia w 2023 roku.

Aluron rozpoczął swój rajd po Polsce z końcem stycznia bieżącego roku. W pierwszej kolejności przedstawiciele firmy odwiedzili Wielkopolskę a następnie udali się kolejno na Mazowsze, Pomorze, Śląsk, w okolice Łodzi, aby zakończyć swoje tourne w niewielkiej Świlczy w województwie podkarpackim. Był to zabieg celowy, ponieważ właśnie tam, niecałe 7 kilometrów od Rzeszowa zlokalizowana jest Wzorcownia Ruchu – nowo otwarte, nowoczesne centrum sportu i rozrywki z pierwszym w Polsce całkowicie zadaszonym i klimatyzowanym boiskiem certyfikowanym przez FIFA. Stolarkę otworową w tym obiekcie wykonano w oparciu o systemy aluminiowe Aluronu.

We współorganizację tegorocznej edycji ALU-MEETING-ów zaangażowało się aż sześć renomowanych firm ze świata stolarki otworowej: Wilka Polska sp. z o.o., Fimtec Polska sp. z o.o., Orgadata East Europe sp. z o.o., Maco Polska sp. z o.o., ASSA ABLOY Opening Solution Poland S.A., Fapim Polska sp. z o.o. W trakcie cyklu szkoleniowego do grona współorganizatorów dołączyła Selena S.A., dzięki czemu producenci oraz generalni wykonawcy zyskali możliwość udziału w pokazach systemu Tytan Wins służącego do szczelnego montażu okien. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się prelekcje przygotowane przez ekspertów z instytutu badawczego CERTBUD sp. z o.o. na temat certyfikacji drzwi pożarowych i wprowadzania ich do obrotu.

„ALU-MEETINGI są formą naszej komunikacji z klientem i rynkiem. Dlatego meetingi, ponieważ chcemy w ich trakcie prezentować swoje nowości, ale jednocześnie chcemy słuchać oczekiwań rynku oraz szukać inspiracji na dalszy rozwój. Stąd też formuła coroczna, która pozwala nam relacjonować, co my i nasi partnerzy wdrożyliśmy w tym czasie ciekawego oraz wysłuchiwać koncepcji, pomysłów, potrzeb rynkowych od naszych partnerów i klientów, aby za rok móc się pochwalić, jaką lekcję odrobiliśmy i co z tych oczekiwać mogliśmy zrealizować.” – powiedział Kryspin Baran, CEO w Aluron.Druga edycja szkoleń Aluron ALU-MEETING oczami Współorganizatorów


Tegoroczna edycja Aluron Alu-Meeting była doskonałą okazją do podzielenia się z Klientami Aluronu informacjami na temat nowości i kierunków, w których rozwija się nasz program. Podobnie jak w poprzedniej edycji, tak również i tym razem nasze prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a rozmowy w kuluarach były doskonałą okazją do spotkania i bezpośredniej rozmowy. Usłyszeliśmy wiele cennych uwag, ale też poznaliśmy naszych nowych użytkowników programu LogiKal. – Mariusz Megier, dyrektor zarządzający w Orgadata East Europe sp. z o.o.

Uczestnictwo w kolejnej już edycji szkoleń Alu -Meeting organizowanej przez firmę Aluron, pozwoliło nam na przedstawienie najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych dostępnych w naszej ofercie. Jest to doskonała forma prezentacji naszej firmy, dostępnych produktów, usług serwisowych oraz wsparcia, jakie oferujemy dla obecnych i potencjalnych klientów. (…) Dziękujemy firmie Aluron za możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji, której z pewnością nie przegapimy. Wielkie brawa dla całego zespołu za podejście i profesjonalizm. – Rafał Czerwiński, dyrektor handlowy w Fimtec Polska sp. z o.o.

MACO Polska zdecydowało się dołączyć do Alu-meetingów przede wszystkim z uwagi na wiodącą pozycję firmy Aluron wśród dostawców systemów aluminiowych oraz bardzo widoczne działania marketingowe skierowane do producentów. Ponieważ od pewnego czasu rozwijamy współpracę w zakresie systemów okiennych i podnoszono-przesuwnych, niezwykle istotna dla nas była możliwość zaprezentowania ich klientom firmy Aluron. Nawiązaliśmy szereg ciekawych znajomości, odbyliśmy dziesiątki interesujących rozmów – było warto! Dobra organizacja, ciekawy przebieg spotkań oraz bardzo pozytywny feedback to dla nas ogromna zachęta do kontynuowania tej współpracy. – Grzegorz Bułat, dyrektor regionalny ds. sprzedaży w MACO Polska sp. z o.o.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w spotkaniach szkoleniowych ALU-MEETING organizowanych przez firmę ALURON. Uzyskaliśmy możliwość szerszego zaprezentowania oferty produktowej ASSA ABLOY, osób pracujących w regionie, a bezpośrednie, luźne rozmowy z klientami spotykały się ze zwrotną interakcją tak w trakcie, jak i po spotkaniach. Udział w konferencjach dał nam możliwość nawiązania relacji z pracownikami organizatora, jak również zapoznania się z klientami. Poznaliśmy produkty oraz rozwiązania systemowe firmy ALURON. Kierunek, w jakim podąża, wygląda bardzo obiecująco w perspektywie dalszego rozwoju na rynku systemów aluminiowych. – Marzena Krzewińska, Business Unit Manager OEM w Assa Abloy Opening Solution Poland S.A.

https://youtu.be/0Dbpe1PXAF8?si=_wy0MVOaZGhTtuEH

ALURON
press box