SIEGENIA: Diamenty Forbesa 2023

Z przyjemnością informujemy, że jury konkursu już po raz kolejny doceniło naszą firmę. SIEGENIA została laureatem rankingu miesięcznika Forbes w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln PLN w województwie opolskim.

Diamenty Forbesa to zestawienie polskich firm, które szczególnie dynamicznie rozwijają swoją działalność. Opracowali je członkowie redakcji miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska. Analitycy i eksperci wyceniali przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską, która łączy w sobie metodę majątkową i dochodową. Aby znaleźć się na tej prestiżowej liście, trzeba spełniać szereg wymogów, w konkursie uwzględnia się wartość majątkową firmy oraz zyski z ostatnich 3 lat, a także potencjał pracowników oraz wiedzę, tzw. know-how. Nie mniej ważny jest również rozwój firmy i jej zyskowność.

Już po raz piętnasty – Diamenty Forbes

Diamentowa lista przedsiębiorstw była w tym roku wyjątkowo długa, a w ostatecznym zestawieniu znalazło się prawie 12 tys. polskich firm. Wszystkie znajdujące się w nim przedsiębiorstwa, mogą pochwalić się tytułem „Diamentów Forbesa 2023”. Na Opolszczyźnie znajduje się jednak stosunkowo mało krajowych przedsiębiorstw – na liście diamentów znalazły się tylko 253 firmy pochodzące z tego województwa – w tym właśnie nasza SIEGENIA.

Zaszczyt dla SIEGENIA

Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy docenieni, to dla nas spore osiągnięcie. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i wciąż będziemy się starać zapewniać dalszy rozwój firmy i naszych Partnerów, a z pewnością pomogą nam w tym kolejne planowane inwestycje. Uroczysta gala wręczenia Diamentów Forbes odbyła się 6 czerwca, w Haston City Hotel we Wrocławiu. Firmę reprezentowali Prezes zarządu SIEGENIA Szymon Wyrwich oraz dyrektor finansowy Michał Żmudziński.

SIEGENIA
press box