Sieć Salonów KRISHOME z mocną rekomendacją i tytułem TOPBuilder 2022

Autorski przepis KRISPOL na Gwarancję Spokoju, czyli zakup kompletu stolarki od jednego producenta, został wyróżniony tytułem TOPBuilder 2022.  To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.

Nagroda cieszy tym bardziej, że w kapitule zasiadają największe osobistości – prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz, Przewodniczący Rady Naukowej „Builder”, dr inż. arch. Jerzy Grochulski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich, Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna „Builder” i Marek Zdziebłowski, Wydawca „Builder”.

Gala TopBuilder odbyła się 20 kwietnia 2022 roku i zebrała przedstawicieli branży budowlanej, architektury i świata nauki.

Sprawdzona, godna zaufania marka, pełna spójność i innowacyjność rozwiązań, energooszczędne produkty, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa – to tylko kilka z wielu argumentów przemawiających za skorzystaniem z kompleksowej oferty rozwiązań dla domu od KRISPOL.

Zaufany producent

Dla większości inwestorów to budżet jest głównym decydentem na każdym etapie budowy domu. Kosztorys jest przeważnie starannie wyliczony i finalny dobór produktów w dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Ważna jest również jakość i funkcjonalność produktów, a także oszczędność czasu podczas ich wyboru. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę serwisowo-gwarancyjną.

Dom na własnych zasadach

Bez względu na to, jakie rozwiązania wybierze inwestor, może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Produkty linii HOME dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji i jest niezwykle pożądanym rozwiązaniem w nowoczesnych projektach. Wygląd to jednak nie wszystko – zastosowane w produktach rozwiązania technologiczne sprawiają, że stolarka KRISPOL jest niezawodna i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Parametry produktu

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Produkty muszą gwarantować bezpieczeństwo i być dopasowane do potrzeb inwestorów. Rośnie więc zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi. To przyszłościowy wybór, który pozwala na zmniejszenie wydatków związanych z użytkowaniem domu. Decydując się na produkty marki KRISPOL, wiodącego producenta najwyższej jakości bram i stolarki otworowej, inwestor stawia na innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości produkty polecane w programie Czyste Powietrze. Ponadto korzysta z profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa oraz serwisu i otrzymuje długoletnią gwarancję – 7 lat na okna PVC i 5 lat na pozostałe produkty.

Gwarancja spokoju podczas budowy

Z perspektywy ostatnich kilku lat doskonale widać, jak mocno zyskał koncept zakupu stolarki w jednym miejscu. Sieć salonów KRISHOME to nasza odpowiedź na wszystkie potrzeby konsumenta, który ceni swój czas, bezpieczeństwo, poszukuje kompleksowych usług dostępnych w jednym miejscu, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Inaczej mówiąc, salony KRISHOME to doskonałe miejsce nie tylko dla inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji – mówi Katarzyna Kozłowska, Marketing Manager KRISHOME.

Jako producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży doskonale wiemy, że dla większości inwestorów to budżet, jakość produktów, a także komfort ich wyboru, są głównymi decydentami na każdym etapie budowy domu. Zakup kompletu stolarki otworowej od jednego producenta to nie tylko oszczędności, ale przede wszystkim pewność zadowolenia i sprawnego funkcjonowania produktów przez wiele lat. To nasz autorski przepis na Gwarancję Spokoju, której poszukuje każdy inwestor – dodaje Katarzyna Kozłowska.


KRISPOL jest wiodącą, europejską marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 30 lat. Nowoczesne zakłady produkcyjne oferują kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

KRISPOL
press box