PR9BK – piosenka jest dobra na wszystko!

Model PR9BK to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika muzyki podczas prac w przydomowym ogródku lub wypoczynku nad jeziorem. W połączeniu z unikatowym designem i niewielkim rozmiarem, sprawdzi się zarówno podczas plenerowych spotkań w gronie znajomych, jak i codziennego użytku domowego.

Intuicyjna obsługa oraz prostota wykonania modelu PR9BK od Blaupunkt z pewnością zachwycą każdego wymagającego fana tradycyjnych odbiorników radiowych. Duża i czytelna skala częstotliwości dostępna w przedniej części obudowy, duże boczne pokrętło do strojenia stacji radiowych oraz wygodne małe pokrętło do regulacji głośności poprawia znacznie wygodę użytkowania urządzenia.

Gniazdo słuchawkowe umiejscowione z boku obudowy, pozwoli na odsłuch dowolnych audycji o częstotliwości FM/AM np. w parku lub polu kempingowym, bez obawy przed zakłóceniem spokoju innym osobom w pobliżu. Podłącz słuchawki przewodowe do radia i ciesz się muzyką zawsze gdy masz na to ochotę!

Czysty i klarowny odbiór sygnału radiowego Twoich ulubionych rozgłośni zapewni rozkładana antena teleskopowa, a wbudowany głośnik szerokopasmowy oraz wzmacniacz o mocy wyjściowej 0,8 W RMS zagwarantują ich należytą głośność.

Model PR9BK posiada dwie możliwości zasilania. Zasilanie sieciowe (AC 230 V ~50 Hz) poprzez podłączenie kabla sieciowego do gniazdka oraz zasilanie bateryjne, wykorzystując 2 baterie UM1 (R20). Tego typu rozwiązanie oferuje Ci nieograniczoną możliwość słuchania muzyki, niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz, w domu czy w plenerze.

Komfortu użytkowania radia przenośnego PR9BK dopełnia niewielka waga 0,65 kg oraz kompaktowy rozmiar. Dodatkowo producent wyposażył urządzenie w poręczną, składaną rączkę, co znacznie ułatwia jego transport i przechowywanie.

Słuchaj ulubionych audycji w najlepszej jakości gdziekolwiek jesteś!

Funkcje i specyfikacja:

  • Radio analogowe FM/AM
  • Gniazdo słuchawkowe
  • Moc wyjściowa: 0,8 W RMS
  • Teleskopowa antena radiowa
  • Zasilanie sieciowe: AC 230 V~50 Hz
  • Zasilanie bateryjne: 2 x UM1 (R20) (brak baterii w zestawie)
  • Wymiary: 232 (szer). x 130 (wys) x 69 (gł) mm
  • Waga: 0,65 kg
  • Kod EAN: 5901750505119

Sugerowana cena detaliczna brutto: 99 zł

BLAUPUNKT / 2N-Everpol

press box