Joanna Czuchnowska nową Dyrektor HR MediaMarktSaturn Polska

W połowie października 2021 do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączyła Joanna Czuchnowska, która objęła stanowisko Dyrektor HR.  Do jej zadań należy m.in. budowanie i realizacja strategii personalnej całej organizacji.

Joanna Czuchnowska posiada bogate doświadczenie w branży handlowej, które zdobyła w ciągu 15 lat kariery zawodowej na stanowiskach kierowniczych. W tym czasie działała m.in. w obszarze operacji, szkoleń i HRBP. Współpracę z MediaMarktSaturn Polska rozpoczęła od zbudowania silnego i profesjonalnego zespołu oraz działań w kierunku poprawy środowiska pracy we wszystkich obszarach.

Cieszę się, że jestem częścią tak dynamicznego i wyjątkowego zespołu. To dla mnie nie tylko ogromne zawodowe wyzwanie, ale również i misja. Rozwój to jeden z moich priorytetów, a kluczem do sukcesu jest szukanie optymalnych rozwiązań, które spełniają zarówno oczekiwania pracowników, jak i cele biznesowe firmy. Znalezienie tego „złotego środka” jest codzienną misją mojego wspaniałego zespołu HR – podkreśla Joanna Czuchnowska, Dyrektor HR w MediaMarktSaturn Polska.

Joanna Czuchnowska jest magistrem Prawa i Administracji, posiada również dyplom Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako Area Manager, HR Manager w Jeronimo Martins. W Leroy Merlin Polska pełniła funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Wiedzą i Talentami, gdzie wraz z zespołem koncentrowała się na budowaniu organizacji samoedukującej, opartej na pasji i zaangażowaniu pracowników.


O MediaMarktSaturn Polska
MediaMarktSaturn Polska jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), lidera na rynku elektroniki użytkowej w Europie. W Polsce grupa prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiej grupy użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług. 


MediaMarktSaturn Polska
press box