Po raz ósmy konsumenci wybrali styropiany najlepszej jakości

Laur konsumenta 2024 dla Termo Organiki

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz kolejny zwyciężył w ogólnopolskim plebiscycie „Laur Konsumenta” i otrzymał najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur 2024” w branży Producenci Styropianu. Nagroda jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i marki Termo Organiki.

Laur Konsumenta to jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce i niezależne potwierdzenie silnej pozycji nagrodzonej firmy oraz jej dużej popularności. Laur Konsumenta  przyznawany jest od 2004 roku. W konkretnej branży ankietowani typują swoją firmę/markę. W tegorocznym plebiscycie sondaż prowadzono telefonicznie oraz  poprzez ankiety internetowe.  Tradycyjnie o kolejności miejsc zadecydowała liczba głosów oddanych przez badanych. Termo Organika znów wyprzedziła konkurencję w swojej branży „Producenci Styropianu” uzyskując prawie 25% wszystkich głosów.

–  Niezmiernie nas cieszy „Złoty Laur” przyznany przez konsumentów i potwierdzający słuszność polityki Termo Organiki, której priorytetem jest szczególna dbałość o  jakość produkowanych przez firmę materiałów do ocieplenia budynków –  powiedział Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki. –  To kolejne, ważne wyróżnienie potwierdzające naszą pozycję lidera oraz doceniające wysiłek na rzecz rozwoju nowoczesnych, wysokojakościowych produktów.

Jakość Termo Organiki potwierdzona nagrodami

Termo Organika konsekwentnie od lat zdobywa najwyższe wyróżnienia w prestiżowych badaniach rynku i plebiscytach jakości np. „Budowlana Marka Roku”, ”Konsumencki Lider Jakości” czy jak teraz „Laur Konsumenta”.  Jakość styropianu Termo Organiki od lat potwierdzają Rekomendacje Techniczne i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej oraz 25  pozytywnych wyników kontroli przeprowadzonych przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) oraz wojewódzkie urzędy nadzoru budowlanego. To chlubny wyjątek w branży producentów styropianu. Wszystkie wyniki badań produktów styropianu w tym Termo Organiki są dostępne na stronie GUNB (https://snrwb.gunb.gov.pl/public/?page=probki) oraz na stronie firmowej producenta.

Lider rynku zdobył również: „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości” oraz  wyróżnienie „Laureat Programu Promocji Jakości” przyznawane przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała także „Orły Polskiego Budownictwa” – wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych.

Wyróżnienia Termo Organiki w Plebiscycie Laur Konsumenta

  • złoty Laur Konsumenta 2017 w kategorii materiały termoizolacyjne,
  • złoty Laur Konsumenta 2018 w kategoriach materiały termoizolacyjne i producenci styropianu, a także srebrny Laur Konsumenta 2018 w kategorii systemy ociepleń,
  • Laur Konsumenta – TOP MARKA 2018 w kategorii Jakość produktów i usług branży budowlanej
  • złoty Laur Konsumenta 2019 w kategoriach Producenci styropianu i Systemy ociepleń oraz brązowy Laur Konsumenta 2019 w kategorii Jakość produktów i usług branży budowlanej
  • złoty Laur Konsumenta 2020 w kategoriach Producenci styropianu oraz Systemy ociepleń budynków
  • złoty Laur Konsumenta 2021 w kategoriach Producenci styropianu oraz Producenci systemów ociepleń budynków
  • złoty Laur Klienta 2022 w kategorii Producenci styropianu
  • złoty Laur Konsumenta 2023 oraz Laur  X-lecia 2012-2022 w kategorii Producenci styropianu
  • złoty Laur Konsumenta 2023 oraz Laur  X-lecia 2012-2022 w kategorii Producenci styropianu

Więcej informacji na stronach: www.termoorganika.pl


Termo Organika

press box