Nowe klamry podwieszane do dachówek ceramicznych TITANIA, SIMPLA i KODA

Zupełnie nowe, opracowane specjalnie przez ekspertów CREATON, klamry podwieszane do dachówek ceramicznych TITANIA, SIMPLA i KODA zapewniają wyróżniającą jakość w niezwykle przystępnej cenie.  Nowość w ofercie marki oferuje liczne korzyści, które docenią nie tylko dekarze, ale również wszyscy inwestorzy wybierający wysokiej jakości ceramiczne pokrycia dachowe CREATON.

Precyzyjnie zamontowany i estetyczny dach

Każdy oferowany wariant nowych klamer został indywidualnie opracowany dla danego modelu dachówki CREATON (TITANIA, SIMPLA, KODA) i jest z nim w pełni kompatybilny, w przeciwieństwie do występujących na rynku uniwersalnych zamienników. Te mogą obniżać estetykę dachu i wymagać od dekarza dodatkowych czynności montażowych wydłużających czas instalacji połaci.

Precyzja z jaką zaprojektowane zostały nowe klamry przekłada się na jeszcze większe dopasowanie do zamka dachówki. Rozwiązania z oferty CREATON nawet w najmniejszym stopniu nie obniżają szczelności połaci. Zapobiegają występowaniu nieestetycznych przesunięć poszczególnych dachówek pod wpływem działania silnego wiatru oraz innych czynników atmosferycznych. Precyzyjne „zatopienie” klamry w wycięciach bocznych zamka dachówki zapobiega ich odstawaniu czy występowaniu zjawiska tzw. „klawiszowania”. Klamry zapewniają dachówce odporność na poderwanie przez porywiste podmuchy powietrza, co jest szczególnie ważne ze względu na coraz częściej spotykane gwałtowne zjawiska pogodowe.

Bezpieczeństwo i trwałość w dobrej cenie

Nowe klamry podwieszane dla dachówek ceramicznych TITANIA, SIMPLA i KODA wykonano z mocnej i elastycznej stali, która gwarantuje zachowanie ich właściwości przez długi czas. Są wyjątkowo szybkie w montażu, dekarz w kilka sekund jest w stanie solidnie przytwierdzić dachówkę do łaty. Montaż klamry nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Odpowiednio wyprofilowana końcówka klamry daje pewność stabilnego mocowania poprzez mocne zahaczenie o łatę dachową.
Szybki montaż pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne na wykonanie całego dachu. Co więcej, nowa technologia produkcji klamer umożliwiła znaczące zmniejszenie kosztów ich wytworzenia, przy zachowaniu wysokiej jakości charakterystycznej dla wszystkich produktów CREATON. Konkurencyjna cena – obniżona nawet o 86 % w zestawieniu z niektórymi oferowanymi do tej pory wariantami klamer – to kolejna ważna zaleta, którą docenią wszyscy inwestorzy.  

Zastosowanie nowych klamer podwieszanych podczas montażu dachówek ceramicznych TITANIA, SIMPLA i KODA pozwoli docenić wszystkie zalety dachu w wyróżniającej jakości CREATON. Da pewność, że dachówki będą solidnie zamocowane na połaci z zachowaniem wszelkich walorów estetycznych.

Więcej szczegółowych informacji oraz ciekawych inspiracji na temat dachów wykonanych z dachówek ceramicznych lub cementowych można znaleźć na stronie www.creaton.pl/blog .

CREATON Polska
press box