Klimas Wkręt-met świętuje dziesięciolecie Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie

Mija dekada od powstania Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w Częstochowie. Producent zaplanował uroczyste obchody, które trwać będą od 19 od 23 września. Z tej okazji przygotowano szereg różnych promocji, dostępnych w sklepie stacjonarnym przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie.

Firma Klimas Wkręt-met to ponad trzydzieści lat doświadczenia produkcji technik zamocowań dla branży budowlanej. Obecnie szeroka gama produktów Klimas Wkręt-met obejmuje: kołki ramowe i rozporowe, łączniki do termoizolacji, wkręty do konstrukcji drewnianych, wkręty do blach i pokryć dachowych, systemy zamocowań do lekkiej obudowy, jak również zamocowania do technologii gipsowo-kartonowych, śruby i wkręty metryczne, kotwy chemiczne oraz wiele innych, specjalistycznych rozwiązań.

Od 1992 r. firma Klimas Wkręt-met budowała sieć dystrybucyjną swoich produktów na rynku krajowym. Przez kilkanaście lat w całej Polsce funkcjonowało 12 składów firmowych, skąd dostarczano produkty do końcowych odbiorców. Stopniowo firma docierała z ofertą do kolejnych segmentów, tj. B2B, inwestycji, składów i sieci budowlanych. W latach 2010-16 powstały sklepy firmowe, dzisiaj Centra Technik Zamocowań, w Warszawie i Częstochowie. Częstochowskie Centrum świętuje w tym roku 10-lecie działalności. To dla firmy doskonała okazja aby uczcić ją z klientami, dla których przygotowano specjalną ofertę jubileuszową.

Urodzinowe promocje w Centrum Technik Zamocowań

Obchody jubileuszu potrwają od 19 do 23 września. W tym czasie każdy, kto odwiedzi Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie przy ul. Drogowców 29, może liczyć na wiele niespodzianek, a przede wszystkim atrakcyjne promocje. Dodatkowe rabaty można zdobywać m.in. poprzez aktywność w social mediach. Punktowane będą zdjęcia lub filmiki o tematyce związanej z technikami zamocowań, na których oznaczony będzie profil Klimas Wkręt-met.

Pokazy na żywo

W ramach obchodów jubileuszowych klienci częstochowskiego Centrum będą mogli wziąć udział w pokazach Mobilnej Strefy Montażu – kultowego samochodu szkoleniowego. W czasie pokazów, które odbędą się w środę 21 września, eksperci Klimas Wkręt-met będą m.in. prezentowali zastosowania wkrętów i łączników na różnych podłożach oraz wskazywali najistotniejsze cechy przy wyborze produktu. Uczestnicy pokazu dowiedzą się też, w jaki sposób poprawnie montować wyroby i o czym należy pamiętać, kompletując materiały montażowe. Dzięki prezentacji na różnych przekrojach podłoży, można dokładnie obejrzeć, jak funkcjonuje produkt po zamontowaniu. Z kolei w części testowej miłośnicy majsterkowania i profesjonalni wykonawcy będą mogli samodzielnie zamontować najpopularniejsze produkty marki Klimas Wkręt-met.

Siła merchandisingu

Jubileusz jest również okazją do zaprezentowania nowej identyfikacji wizualnej, która zawsze stanowiła istotę wizerunku firmy. Dzięki konsekwentnej strategii merchandisingowej, półki oznakowane logo Klimas Wkręt-met należą do jednych z najbardziej charakterystycznych w sieciach sklepów budowlanych. Ważnym elementem wizerunku są opakowania, które zostały zaprojektowane w myśl łatwego przechowywania, identyfikacji i użytkowania. Zastosowanie  materiałów o wyższej jakości oraz pełne dno pudełek przekłada się na większą wytrzymałość opakowania, które lepiej chroni zawartość, a przy tym nie powoduje zwiększenia wagi ani rozmiarów pudełka. Konstrukcja pudełek jest prosta, ale jednocześnie uniemożliwia np. przypadkowe otwarcie. Dzięki temu, klient ma pewność, że zawartość opakowania nie została naruszona. W ostatnim czasie opakowania przeszły kolejną metamorfozę. Nowa seria posiada jedną wysokość i szerokość frontu opakowań. Zmiana ta pozwala na lepsze zaplanowanie i maksymalne wykorzystanie miejsca na sklepowych i magazynowych półkach. Nowe opakowania zostały zaprojektowane zgodnie z aktualną identyfikacją wizualną marki, dzięki czemu producent zapewnia spójność ekspozycji wyrobów Klimas Wkręt-met. Aby zoptymalizować ładowność pudełek, zmieniono ilość ich wypełnienia, co sprawia, że są one jeszcze bardziej ekonomiczne. Maksymalne wykorzystanie środków oznacza także  dodatkowe zabezpieczenie zawartości.

Klimas Global

Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w Częstochowie to jeden z piętnastu markowych punktów sprzedażowych na całym świecie. Firma konsekwentnie rozszerza swoją działalność poprzez własne spółki i biura, ale także współpracę z partnerami w różnych zakątkach świata.  Spełniając oczekiwania klientów, firma uruchomiła również nowoczesny, internetowy kanał sprzedaży. Na platformie e-klimas.com można dokonywać zamówień on-line z obszernego katalogu firmy, śledzić szczegóły transakcji, a także uzyskać fachowe wsparcie w zakresie doboru produktów.  

Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met – Częstochowa
ul. Drogowców 29, Częstochowa
Tel.: +48 34 324 51 33
E-mail: sklep.czestochowa@wkret-met.com

https://www.wkret-met.com