Cerrad: Kolejna edycja szkoleń dla Wykonawców za nami

Wielu przeszkolonych i zadowolonych uczestników, fachowa wiedza i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Cerradzi zakończyli jesienny cykl z wielkim sukcesem!

W czwartej edycji szkoleń eksperci marki Cerrad wraz z partnerami podzielili się wiedzą o płytkach wielkoformatowych. Odpowiedzieli na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniej techniki montażu, doboru chemii budowlanej, systemów montażowych oraz zachęcali do samodzielnych ćwiczeń i testowania narzędzi pomocnych m.in. podczas obróbki płyt.

– W ciągu 2 miesięcy odwiedziliśmy wiele zakątków Polski, przeprowadziliśmy intensywne i owocne warsztaty, podczas których mogliśmy również wymieniać się doświadczeniami. Budując specjalistyczny system szkoleniowy zależało nam na tym, aby każdy uczestnik, na każdym z etapów pracy z płytką ceramiczną był przygotowany merytorycznie i technicznie, dlatego cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania i zaangażowania ze strony uczestników –
mówi Łukasz Majewski, Koordynator ds. szkoleń produktowych w Cerrad.

Aby zaprezentować wszystkie etapy pracy, od przygotowania, aż do wykończenia powierzchni, firma Cerrad w jesiennej edycji zaprosiła do współpracy producentów narzędzi do obróbki płytek i chemii budowlanej: Raimondi oraz Mapei.

– Cykl warsztatów dedykowany wykonawcom, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem wśród odbiorców. Potrzeba uzupełniania swojej wiedzy o nowe informacje ma swoje źródła w coraz to nowszych technologiach obróbki i układania płytek ceramicznych (wielki format)
– mówi Mariusz Budzisz, specjalista ds. szkoleń Cerrad.

– Mamy nadzieję, że wiedza przekazana podczas szkoleń jeszcze długo będzie przydatna wszystkim uczestnikom –
dodaje Budzisz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom!!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących szkoleń, szukasz porad lub wskazówek dotyczących płytek marki Cerrad lub masz pytania z zakresu montażu – znajdziesz na nie odpowiedź w nowej Dla Profesjonalisty! https://cerrad.com/dla-profesjonalistow/

Grupa CERRAD
press box