Bądź gotowy na nadchodzące lato z wentylatorem BLAUPUNKT

Wentylatory służą do cyrkulacji powietrza i zapewniają ochłodę w upalne dni. Model APF301 marki BLAUPUNKT przyniesie ukojenie, a jego użytkowanie jest bardzo intuicyjne, a co za tym idzie także komfortowe. Zasilanie akumulatorowe korzystać z wentylatora wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych, a odrobina ochłody jest na wagę złota. Pod namiotem, podczas odpoczynku w plenerze lub biesiadowania na łonie natury. Wentylator ten sprawdzi się także jako urządzenie biurkowe urządzenie, które może działać zasilane przez kabel USB.

 
Dzięki trzem ustawieniom prędkości model ten daje możliwość ustawienia pracy zgodnie z własnymi upodobaniami. Każde naciśnięcie przycisku zmienia prędkość obrotową wentylatora, następnie zaś wyłącza urządzenie. Przy maksymalnej wybranej prędkości wentylatora zapewnia on silny przepływ powietrza. Kierunek nawiewu może być natomiast regulowany poprzez regulację kąta nachylenia głowicy wentylatora (180°).

Dodatkowo wentylator APF301 posiada funkcję lampki LED z dwoma poziomami jasności, co będzie idealnym rozwiązaniem podczas gorących wieczorów.

W zestawie znajduje się przewód USB – USB type C, który zapewni szybkie i bezpieczne ładowanie wentylatora zaledwie w 3,5 godziny. Migająca czerwona dioda sygnalizuje niski poziom naładowania modelu APF301. Gdy urządzenie jest w trakcie ładowania czerwona dieta przestaje migać, zaś pełne naładowanie akumulatora sygnalizuje dioda biała. Po pełnym naładowaniu można korzystać z urządzenia aż do 4 godzin, przy maksymalnej prędkości czas jego pracy to 2 godziny.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box