Aluminiowe okna i drzwi w systemach MB-79N i MB-86N Aluprof docenione przez branżę

Udana współpraca lidera w produkcji systemów aluminiowych i producenta stolarki z All Windows Group

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących ekonomicznych rozwiązań okienno-drzwiowych spełniających podwyższone wymagania izolacyjności termicznej, Aluprof już jakiś czas temu rozszerzył swoją ofertę o okna i drzwi aluminiowe w systemach MB-79N i MB-86N. Zastosowane w nich technologie pozwalają na uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych, co znacząco wpływa na zmniejszenie zużycia energii zarówno w inwestycjach prywatnych, jak i obiektach komercyjnych. Systemy te cieszą się dużym uznaniem nie tylko nabywców indywidualnych, ale też partnerów biznesowych, a wśród nich All Windows Group – firmy, która od lat tworzy stolarkę otworową na bazie rozwiązań Aluprof.

Nowy wymiar izolacyjności termicznej w rozsądnej cenie

Okna i drzwi aluminiowe w systemach MB-79N i MB-86N to następcy znanych i najlepiej sprzedawanych w ofercie Aluprof rozwiązań, czyli MB-70 oraz MB-86. Zostały ulepszone i dostoswane do nowych wymagań rynku, które weszły w życie wraz z przepisami WT 2021. Mimo że są stosunkowo nowymi produktami w portfolio Aluprof, już zdążyły zdobyć uznanie klientów. Tym, co je wyróżnia, są doskonałe parametry w zakresie izolacji termicznej, które istotnie wpływają na zmniejszenie zużycia energii w budynkach i tym samym wysokość rachunków za ogrzewanie. Dzięki temu są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów, nie obciążając jednak nadmiernie ich budżetu. „Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi coraz częściej decydują się na energooszczędne rozwiązania, które pozwolą im obniżyć koszty eksploatacji budynku. Dla inwestora niejednokrotnie wiąże się to też z wyższą rentownością projektu oraz korzyściami wizerunkowymi. Dodatkowo zastosowanie energooszczędnych okien i drzwi powoduje większe zainteresowanie nieruchomością ze strony potencjalnych nabywców”, wyjaśnia Bożena Ryszka, dyrektor PR i marketingu Aluprof.

Wysoka izolacyjność termiczna systemów MB-79N i MB-86N to efekt zastosowania innowacyjnych przekładek termicznych o nowym kształcie. Nowatorskie rozwiązania w połączeniu z najwyższej jakości technologią produkcji przekładają się nie tylko na lepsze parametry produktów i ich wyższą trwałość, ale też umożliwiają tworzenie okien i drzwi z niewidocznymi zawiasami czy ukrytymi okuciami, w tym również wielkogabarytowych.

Dwa systemy, wiele korzyści

Tak dobre parametry techniczne, zwłaszcza termoizolacyjne, a zarazem nowoczesny wygląd sprawiają, że systemy MB-79N i MB-86N są jednymi z popularniejszych w ofercie Aluprof. Solidna konstrukcja i wykorzystanie innowacyjnych materiałów izolacyjnych gwarantują trwałość na lata, ale również przekładają się na zmniejszenie zużycia energii. Dostępność kolorów i wzorów pozwala natomiast na idealne dopasowanie okien i drzwi do stylu każdego budynku.

Nowoczesne systemy docenione przez najlepsze firmy w branży

Doskonałe parametry systemów MB-79N i MB-86N docenili nie tylko klienci indywidualni, ale też najlepsze firmy z branży, które na bazie rozwiązań oferowanych przez Aluprof tworzą najwyższej jakości okna i drzwi, wpisujące się w potrzeby współczesnych odbiorców, ale też obowiązujące trendy. Przykładem jest współpraca z All Windows Group.

„All Windows Group to nasz zaprzyjaźniony partner biznesowy, z którym współpracujemy od wielu lat. Firma działa na rynku od ponad 25, a jej pracownicy nieustannie zaskakują nas swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Z satysfakcją obserwujemy to, jak All Windows Group dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały najwyższe standardy jakości, a klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z ich wyboru. Bardzo cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu, dostarczając All Windows Group nasze rozwiązania do produkcji okien i drzwi”, podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor PR i marketingu Aluprof.

Zadowolenia ze współpracy nie kryje też All Windows Group. „W naszych działaniach od zawsze kierujemy się troską o wysoką jakość produktów i satysfakcję klientów. Zależy nam, by oferować rozwiązania, które spełnią oczekiwania kupujących nie tlyko ze względu na doskonałe parametry techniczne, ale też atrakcyjny design. W tym celu podejmujemy współpracę wyłącznie z renomowanymi producentami, wśród których można wyróżnić Aluprof – dostawcę systemów aluminiowych, który nie tylko na bieżąco śledzi trendy w branży, ale sam je wyznacza. Nasze produkty powstałe na bazie systemów takich jak MB-79N i MB-86N cieszą się ogromnym uznaniem klientów, a to sprawia, że Aluprof jest dla nas ważnym partnerem, dzięki któremu możemy rozwijać nasz biznes”, wyjaśnia Szymon Myśliwiec, manager Działu Aluminium z All Windows Group.

Lider i innowator branży

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w ponad 50 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne systemy aluminiowe przeznaczone do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” Aluprof promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego. Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.com .

Aluprof
press box