Agnieszka Mocarska objęła stanowisko Dyrektora Działu Kontrolingu w MediaMarktSaturn Polska

Z początkiem roku Agnieszka Mocarska dołączyła do zespołu MediaMarktSaturn Polska w funkcji Dyrektora Działu Kontrolingu.

Agnieszka Mocarska posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze Finansów i Kontrolingu. Zdobywała je w takich branżach jak: FMCG, handel, logistyka oraz DIY. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję Senior Finance Controlling Managera w Leroy Merlin, gdzie odpowiadała m.in. za dostarczanie informacji finansowej, analiz i rekomendacji w obszarach zakupów i łańcucha dostaw.

Dołączyłam do MediaMarktSaturn z pełną gotowością na nowe wyzwania. Cieszę się, że jestem częścią tak dynamicznego zespołu, otwartego na innowacyjne rozwiązania i zmiany, również w obszarach związanych z kontrolingiem finansowym i komercyjnym – mówi Agnieszka Mocarska, Dyrektor Działu Kontrolingu w MediaMarktSaturn Polska.

Agnieszka Mocarska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz Leroy Merlin pracowała z takimi organizacjami jak: Coca-Cola HBC, Candyking czy DHL Parcel.


MediaMarktSaturn Polska jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), lidera na rynku elektroniki użytkowej w Europie. W Polsce grupa prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiej grupy użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług.  

MediaMarktSaturn Polska
press box