Zintegrowana funkcja regulacji CO2 AEROTUBE SIEGENIA

Dzięki dyskretnemu wzornictwu i możliwości kontrolowanego wietrzenia z dodatkowymi funkcjami, nawiewnik ścienny AEROTUBE firmy SIEGENIA sprawdzi się zarówno w domach prywatnych jak i obiektach komercyjnych. Ten kompaktowy nawiewnik zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach jeszcze skuteczniej niż dotychczas: zgodnie z rosnącą świadomością użytkowników na temat jakości powietrza, AEROTUBE WRG smart i AEROTUBE AZ smart są teraz dostępne na życzenie również z funkcją regulacji CO2. Umożliwia to wygodne, automatyczne dostosowanie wymiany powietrza do aktualnych warunków i gwarantuje nieustannie wysoką jakość powietrza. Pozwala również znacznie zmniejszyć ryzyko występowania wirusów wewnątrz pomieszczenia.

Nowa funkcja monitorowania CO2 uzupełnia tryb pracy obu nawiewników, które do tej pory reagowały na temperaturę i wilgotność. Obecnie jest też możliwość dostosowania intensywności nawiewu w zależności od zawartości CO2 wewnątrz pomieszczenia. Status jest wyświetlany za pomocą aplikacji SIEGENIA Comfort na zasadzie sygnalizacji świetlnej. Zaletą nowej funkcji jest również jej estetyka: opcjonalne czujniki są zintegrowane bezpośrednio w wewnętrznej osłonie nawiewnika i są całkowicie niewidoczne.

Brak konieczności stosowania zewnętrznego czujnika – połączenie bezprzewodowe

Umieszczenie czujników wewnątrz obudowy to również atut z punktu widzenia producentów. Jest to nie tylko dodatkowy argument w rozmowie handlowej, ale także oszczędność czasu i kosztów podczas montażu, ponieważ unikamy w ten sposób dodatkowej instalacji i okablowania zewnętrznego czujnika. Równie efektywna jest też możliwość bezprzewodowego parowania ze sobą dwóch nawiewników. Dzięki temu AEROTUBE jest idealnym rozwiązaniem pasującym do nowych i modernizowanych budynków.

Inteligentna sieć – sprytne sterowanie

Dzięki przemyślanej budowie systemu w kilku wariantach, AEROTUBE oferuje komfortową przestrzeń spełniającą najróżniejsze wymagania. System AEROTUBE WRG smart umożliwia przełączanie pomiędzy funkcjami doprowadzania i odprowadzania powietrza w zależności od zapotrzebowania oraz zintegrowany odzysk ciepła do 90%. Połączenie ekonomicznego trybu pracy i wysokiego odzysku ciepła sprawia, że jest to jedno z najbardziej energooszczędnych urządzeń w swojej klasie. Z kolei AEROTUBE AZ smart posiada funkcję doprowadzania lub odprowadzania powietrza. Oba nawiewniki charakteryzują się maksymalnym komfortem obsługi dzięki zintegrowanemu czujnikowi temperatury i wilgotności. Wygodę użytkownika zwiększa dodatkowo zintegrowany w standardzie moduł Wi-Fi, który umożliwia obsługę przez aplikację SIEGENIA Comfort, a tym samym wygodne sterowanie za pomocą smartfona. W pakiecie otrzymujemy również przydatną funkcję zdalnego sterowania, która umożliwia obsługę nawiewników zarówno w domu, jak i podczas podróży. Wskaźnik LED, wskaźnik wymiany filtra oraz bezstopniowe sterowanie intensywnością nawiewu za pomocą aplikacji dodatkowo podnoszą komfort obsługi.

SIEGENIA
press box