Wyprzedaż w MediaMarkt – pojawiło się setki nowych promocji

MediaMarkt rozpoczął masowe obniżki cen. W ramach akcji wyprzedażowej, która obejmuje wszytkie kategorie produktów, znajdziemy teraz setki świetnych ofert cenowych na sprzęty do domu i biura. Czas promocji jest jednak ściśle ograniczony – akcja potrwa do 1. marca br.

Po raz kolejny MediaMarkt pozytywnie zaskoczył swoich klientów szeroką akcją wyprzedażową. Aktualnie produkty w mocno obniżonych cenach znajdziemy we wszystkich działach sklepu. Zarówno na małe i duże AGD, telewizory, komutery i smartfony, jak i akcesoria. Tym samym, w atrakcyjnych cenach pojawiło się setki najbardziej pożądanych przez konsumentów produktów i z pewnością każdy użytkownik nowych technologii znajdzie coś dla siebie. Wyprzedaż w sklepach MediaMarkt  i w sklepie internetowym sieci potrwa do pierwszego marca.

Przykładowe produkty w promocyjnych cenach:

– pralka Whirpool FFL7238BPL – taniej o 400 zł, teraz za jedyne 899 zł
– smartfon Samsung M52 5G – obniżono o 20%, do ceny 1399 zł
– bezprzewodowy odkurzacz pionowy Philips FC6726/01 – przeceniony o 300 zł do kwoty 999 zł
– laptop Asus X515EA-BQ1115T FHD i3-1115G4 – z upustem 200 zł, kupimy teraz za 1899 zł

Jeśli chcemy być na bieżąco ze wszystkimi promocjami elektroniki użytkowej tej marki, warto zainteresować się bezpłatnym członkostwem w Klubie MediaMarkt. To program lojalnościowy, który zapewnia klubowiczom liczne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w dowolnym sklepie, aby otrzymać powitalny kupon rabatowy oraz nagrody niespodzianki za kolejne zakupy. Transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego i nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji. Klubowicze jako pierwsi otrzymują informacje o promocjach i zaproszenia do akcji specjalnych.

MediaMarktSaturn Polska
press box