Trwają zapisy na szkolenie „Mistrz Budownictwa Pasywnego”

Trwają zapisy na szkolenie „Mistrz Budownictwa Pasywnego”

17 lutego 2022 Wyłączono przez adminVIVO


Ruszył nabór do specjalnej edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego, organizowanego przez Akademię Zdrowego Budownictwa pt. „Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego”, nad którym Patronat objął Związek POiD. Nabór uczestników będzie się odbywał do 11 marca br. Szkolenie startuje 14 marca br. i odbywać się będzie za pomocą platformy szkoleniowej online. Szkolenie posiada akredytację PHI Darmstadt oraz Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i energii Odnawialnej.

Szkolenie „Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego” można traktować jako obowiązkowe dla wszystkich uczestników procesu budowy, w szczególności: wykonawców, architektów, inżynierów budownictwa, projektantów instalacji, montażystów, mistrzów budownictwa, producentów, sektor bankowy, pośredników nieruchomości i innych.

To doskonała szansa dla wszystkich uczestników na zdobycie przewagi konkurencyjnej poprzez rozwój interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu realizacji, projektowania i nadzoru budynków o niemal zerowym zapotrzebowaniu na energię oraz modernizacji starych obiektów do najwyższych standardów energetycznych.

Ponadto, udział w szkoleniu można traktować jako pierwszy-istotny krok, dla wszystkich producentów, planujących ubiegać się o Certyfikat Produktu Pasywnego czy posiadających komponent zacertyfikowany przez PHI Darmstadt
Termin zakończenia naboru:

– do 11 marca 2022

Pierwsze materiały na platformie szkoleniowej:

– 14 marca 2022 (10 tygodni) → co tydzień, w poniedziałek nowe materiały i ćwiczenia do wykonania! Uczestnicy sami decydują kiedy mają czas je przepracować!

– po starcie zostanie również ustalony harmonogram spotkań LIVE z trenerem.

Zamówienia można składać:  

– mailowo: zamowienia@akademiazdrowegobudownictwa.pl z podaniem ilości osób oraz danych do faktury;

– telefonicznie: w przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji pod nr: 508 449 288.

Strona Szkolenia:

https://bit.ly/34LYLzZ

TheImagine