Systemy aluminiowe Yawal to luksus dostępny dla każdego

Systemy aluminiowe Yawal to luksus dostępny dla każdego

21 lipca 2022 Wyłączono przez adminVIVO

Rynek obiektowy to fundament działania firmy Yawal, jednak już dziś widać ogromny potencjał, w nowoczesnych projektach obiektów rezydencjonalnych, gdzie wzrasta znaczenie ilości światła w pomieszczeniach – jest to możliwe dzięki technologii aluminium. Dlatego firma coraz częściej patrzy również w tym kierunku rozwoju.

Yawal chce być autorem takich rozwiązań, które tworzą optymistyczne, a przez to zdrowsze przestrzenie do życia. Ta przestrzeń powinna być dostępna dla wszystkich, którzy o tym marzą.

Luksus dostępny dla każdego (affordable luxury) to trend, którego nurtem chce podążać Yawal. Więcej na temat zagadnienia affordable luxury można dowiedzieć się z odcinka Branżowiska Forum Branżowego, w którym Pani Prezes Karolina Mzyk Callias podczas krótkiej rozmowy wyjaśnia to zjawisko i w jaki sposób Yawal chce za nim podążać.

Rynek produktów premium jest w tej chwili na celowników chyba wszystkich systemodawców, więc konkurencja jest coraz większa. Firma Yawal widzi w tym jedną ze swoich szans, a sprzedaż choćby systemu MoreView cieszącego się niesamowitym zainteresowaniem popycha do projektowania coraz nowszych i bardziej wyszukanych rozwiązań jak MoreView klasa S. System ten jest stworzony po to, aby poprawiać komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników poprzez możliwość tworzenia dużych przeszklonych powierzchni; lekkich, łatwych w obsłudze, całkowicie pozbawianych progu, a do tego z doskonałymi parametrami. System ten pozwala na zatarcie granicy pomiędzy wnętrzem, a otoczeniem zewnętrznym. Ten kierunek jest zgodny z podstawowymi wartościami, które zostały zdefiniowane na samym początku funkcjonowania Yawalu, a są nimi: pracownicy, klienci oraz środowisko.

Nauka udowodniła, że „więcej słońca to lepszy nastrój i większa radość życia”.  Światło słoneczne ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, ponieważ w naturalny sposób wyznacza cykl dnia i nocy, ponadto jest istotne dla naszego zdrowia. Odpowiednia ilość światła, jaką powinniśmy otrzymać w ciągu dnia, wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz pozwala utrzymać skupienie i koncentrację, co automatycznie przekłada się na naszą produktywność. Chcemy być autorami takich rozwiązań, gdzie człowiek może maksymalizować swój potencjał – poprzez swobodny dostęp do światła, ciszy i natury – powiedział Błażej Dobrowolski CCO, Członek Zarządu Yawal S.A.

Yawal stawia użytkownika w centrum, zgodnie z ideą klientocentryzmu, tworzy produkty poprzez design thinking, które będą podążać za stylem życia i pracy ludzi, a równocześnie będą wspierać zrównoważony rozwój, już od fazy projektu, poprzez produkcję oraz wieloletnie sprawne funkcjonowanie w życiu naszych klientów.

W najbliższym czasie Yawal wprowadza system Steelview. Jest to rozwiązanie wąskoprofilowe jak MoreView, które jest naszą odpowiedzią na oczekiwania rynku na profile dające więcej światła – system ten charakteryzuje niskim profilem ramy 36 mm a całe złożenie to 77mm, będzie on posiadał kilka wariantów pod względem designu.

Yawal

press box