Systemy aluminiowe Yawal to luksus dostępny dla każdego

Rynek obiektowy to fundament działania firmy Yawal, jednak już dziś widać ogromny potencjał, w nowoczesnych projektach obiektów rezydencjonalnych, gdzie wzrasta znaczenie ilości światła w pomieszczeniach – jest to możliwe dzięki technologii aluminium. Dlatego firma coraz częściej patrzy również w tym kierunku rozwoju.

Yawal chce być autorem takich rozwiązań, które tworzą optymistyczne, a przez to zdrowsze przestrzenie do życia. Ta przestrzeń powinna być dostępna dla wszystkich, którzy o tym marzą.

Luksus dostępny dla każdego (affordable luxury) to trend, którego nurtem chce podążać Yawal. Więcej na temat zagadnienia affordable luxury można dowiedzieć się z odcinka Branżowiska Forum Branżowego, w którym Pani Prezes Karolina Mzyk Callias podczas krótkiej rozmowy wyjaśnia to zjawisko i w jaki sposób Yawal chce za nim podążać.

Rynek produktów premium jest w tej chwili na celowników chyba wszystkich systemodawców, więc konkurencja jest coraz większa. Firma Yawal widzi w tym jedną ze swoich szans, a sprzedaż choćby systemu MoreView cieszącego się niesamowitym zainteresowaniem popycha do projektowania coraz nowszych i bardziej wyszukanych rozwiązań jak MoreView klasa S. System ten jest stworzony po to, aby poprawiać komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników poprzez możliwość tworzenia dużych przeszklonych powierzchni; lekkich, łatwych w obsłudze, całkowicie pozbawianych progu, a do tego z doskonałymi parametrami. System ten pozwala na zatarcie granicy pomiędzy wnętrzem, a otoczeniem zewnętrznym. Ten kierunek jest zgodny z podstawowymi wartościami, które zostały zdefiniowane na samym początku funkcjonowania Yawalu, a są nimi: pracownicy, klienci oraz środowisko.

Nauka udowodniła, że „więcej słońca to lepszy nastrój i większa radość życia”.  Światło słoneczne ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, ponieważ w naturalny sposób wyznacza cykl dnia i nocy, ponadto jest istotne dla naszego zdrowia. Odpowiednia ilość światła, jaką powinniśmy otrzymać w ciągu dnia, wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz pozwala utrzymać skupienie i koncentrację, co automatycznie przekłada się na naszą produktywność. Chcemy być autorami takich rozwiązań, gdzie człowiek może maksymalizować swój potencjał – poprzez swobodny dostęp do światła, ciszy i natury – powiedział Błażej Dobrowolski CCO, Członek Zarządu Yawal S.A.

Yawal stawia użytkownika w centrum, zgodnie z ideą klientocentryzmu, tworzy produkty poprzez design thinking, które będą podążać za stylem życia i pracy ludzi, a równocześnie będą wspierać zrównoważony rozwój, już od fazy projektu, poprzez produkcję oraz wieloletnie sprawne funkcjonowanie w życiu naszych klientów.

W najbliższym czasie Yawal wprowadza system Steelview. Jest to rozwiązanie wąskoprofilowe jak MoreView, które jest naszą odpowiedzią na oczekiwania rynku na profile dające więcej światła – system ten charakteryzuje niskim profilem ramy 36 mm a całe złożenie to 77mm, będzie on posiadał kilka wariantów pod względem designu.

Yawal

press box