SIEGENIA: otwarci na systemy Smart Home


Niezależne łaczenie do systemów Smart Home przez moduł IO

Nowe, wszechstronne rozwiązania SIEGENIA zapewniają użytkownikom maksymalną elastyczność w łączeniu inteligentnych rozwiązań różnych producentów: dzięki modułom IO i IO smart stworzyliśmy warunki techniczne do integracji inteligentnych produktów SIEGENIA z systemami innych producentów, jak i włączenia produktów innych firm w świat komfortowej przestrzeni SIEGENIA.

Szerokie możliwości integracji produktów SIEGENIA z zewnętrznymi systemami

Moduł IO umożliwia łączenie produktów SIEGENIA z gotowymi systemami innych producentów, przykładowo drzwi wejściowe z napędem SIEGENIA mogą współpracować z domofonem oferowanym przez zewnętrznego dostawcę. Drzwi wyposażone w elektromechaniczną zasuwnicę wielopunktową z napędem GENIUS lub A-napędem, w połączeniu z modułem IO, automatycznie gwarantują więcej opcji. Rozwiązanie sprawdzi się bez względu na wielkość i przeznaczenie budynku, czy to w domach jedno- czy wielorodzinnych, hotelach, szkołach, szpitalach oraz biurowcach.

Moduły IO pozwalają tworzyć wszechtronne scenariusze Smart Home dzięki opcjonalnemu połączeniu systemów kontroli dostępu SIEGENIA z rozwiązaniami w zakresie drzwi i bram dostaczanych przez innych producentów. Z ich pomocą możliwe jest również sterowanie napędami do bram garażowych, bram rolowanych, drzwi rozwiernych lub zainstalowanymi już zasuwnicami wielopunktowymi. Różnorodność zastosowań zapewnia użytkownikom maksymalną elastyczność i komfort obsługi.

Możliwość integracji urządzeń bez własnej funkcji Wi-Fi

Moduł IO smart otwiera również nowe możliwości zastosowań w sektorze Smart Home. Zintegrowany chip Wi-Fi stwarza warunki do integracji różnego rodzaju napędów z inteligentnym światem SIEGENIA. Począwszy od elektromechanicznej zasuwnicy wielopunktowej GENIUS, przez A-napęd SIEGENIA, po różnorodne rozwiązania motoryczne, które wykraczają poza świat produktów SIEGENIA. Użytkownicy mogą teraz łączyć posiadane urządzenia w inteligentny, całościowy system i obsługiwać wszystkie funkcje centralnie za pośrednictwem aplikacji SIEGENIA Comfort.

Wszechstronne systemy Smart Home

Korzyści wynikające z zastosowania modułów IO do integracji inteligentnych, podłączanych przewodowo rozwiązań SIEGENIA, docenią także użytkownicy, którzy korzystają już z rozwiązań Smart Home. Dzięki współpracy ze znanymi dostawcami jak Somfy czy mediola udało się połączyć inteligentne napędy, systemy kontroli dostępu i nawiewniki SIEGENIA z wieloma sprawdzonymi systemami i zastosowaniami Smart Home. W ten sposób poprzez uniwersalne rozwiązania oraz indywidualne scenariusze, powstaje wiele nowych możliwości inteligentnego sterowania i automatyzacji. Jednocześnie produkty SIEGENIA spełniają rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania do budynków oferowane przez różnych producentów, ale pracujące w jednej sieci.

SIEGENIA
press box