Rzeźba w łazience Laufen

To ozdoby tworzą atmosferę w przestrzeni, przyciągają uwagę, łącząc estetykę i funkcję. Szczególnie jeśli to są stylowe dodatki Home z materiału idealnego do łazienki jaką jest ceramika. Czego można chcieć więcej?

Firma Laufen mając na względzie, jak ważne dla percepcji przestrzeni są szczegóły i dekoracje przygotowała niezwykłą kolekcję dodatków Home. Ceramiczna o zaskakującym designie pasuje do każdej kolekcji łazienkowej Laufen tworząc nastrój i spełniając wiele niezbędnych funkcji w łazience.

Kolekcja Home oferuje m.in. minitacki na drobiazgi i kosmetyki łazienkowe, kubek na szczotkę do zębów, mydelniczkę, uchwyt na papier toaletowy czy pojemnik na szczotkę na WC. Imponującym dodatkiem jest siedzisko łazienkowe czyli bryła Ikos, która może pełnić wiele funkcji w łazience, a jednocześnie sama w sobie jest jak rzeźba.

A wszystko to z idealnego do łazienki materiału – ceramiki. Szczególnie kiedy to jest ceramika w formule Saphirkeramic, która pozwala na tworzenie subtelnych kształtów, a jednocześnie bardzo trwałych. Ponadto jest to materiał kompletnie biodegradowalny i powstał w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Ceramika jest materiałem naturalnym i oczywistym w przestrzeni łazienki. Doskonale się sprawdza w wymagających łazienkowych warunkach. Jest higieniczna, nie niszczy jej woda i łatwo się ją utrzymuje w czystości.

Design dodatków Home to po prostu zabawa formą. Ich kształty tworzą geometryczne wielokąty, które są harmonijne i eleganckie. Widoczne, geometryczne linie dodają modelom wyrazistości.

Bryła może zostać dodatkowo podkreślona przez mocny kolor i modne matowe wykończenie. Wybrane modele są dostępne w czarnym i grafitowym macie.

LAUFEN
press box