Poradnik CREATON „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja”

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej. W publikacji zebrane zostały wszystkie niezbędne i zalecane czynności serwisowe, o których powinni pamiętać inwestorzy, którzy chcą cieszyć się pięknym i funkcjonalnym dachem przez lata.

Dzięki publikacji posiadacze dachów dowiedzą się, jakie czynności i jak często należy wykonywać, aby skutecznie zadbać o ten element domu – jego funkcjonalność oraz trwałość, a także o bezpieczeństwo użytkowników. Od zadań polegających na corocznym oczyszczaniu orynnowania z liści i zanieczyszczeń przez podstawowy serwis dachu zimą, aż do kontroli szczelności różnych połączeń dachowych – to wszystko i wiele więcej można znaleźć w formie przystępnych grafik, opisów i porad eksperckich. Praktyczne kompendium uwzględnia czynności serwisowe z 3 grup: oceny wizualnej przez inwestora, bieżącego zlecania napraw zauważonych nieprawidłowości oraz regularnego serwisu dachu wykonywanego corocznie przez wykwalifikowanego dekarza.

Dodatkowo publikacja CREATON zawiera niezwykle przydatny w różnych sytuacjach „Rejestr serwisowania dachu”, w którym każdy inwestor może prowadzić zestawienie wszelkich prac konserwacyjnych regularnie wykonywanych na dachu.

Poradnik CREATON „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” można pobrać ze strony www.creaton.pl .

CREATON Polska
press box