Pergola NUUN ECO: nowoczesne, w pełni zautomatyzowane zadaszenie tarasu, dostępne w ofercie Aliplast

Pergola bioklimatyczna NUUN ECO to zadaszenie tarasu składające się z automatycznie obracanych lameli (poruszanych dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu), zapewniających naturalną cyrkulację powietrza, jak również ochronę przed słońcem i deszczem. Konstrukcja pergoli wykonana jest z ekstrudowanych profili aluminiowych malowanych proszkowo. Dach tworzą aluminiowe, ruchome lamele (komorowe lub płaskie) Aluminiowe pergole to zwiększona odporność na różnego rodzaju odkształcenia – niegroźne są im zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, czy uszkodzenia mechaniczne. Takie konstrukcje nie zmieniają swoich właściwości nawet po wielu latach. Wyróżnia je trwałość i lekkość konstrukcji.

Konstrukcja pergoli bioklimatycznych NUUN ECO wykonana jest z ekstrudowanych profili aluminiowych, które są malowane proszkowo, natomiast dach tworzą aluminiowe, ruchome lamele (komorowe lub płaskie). Konstrukcja pergoli NUUN ECO posiada grawitacyjny system odprowadzania wody opadowej.  Dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem zapewniają specjalne uszczelki doszczelniające, w które zostały wyposażone lamele dachowe. Atutem oferowanych przez Aliplast pergoli bioklimatycznych jest też prosty montaż i prefabrykacja.

Pergola NUUN ECO dostępna jest w wersji jednomodułowej, w dwóch opcjach: wolnostojącej i przyściennej. Umożliwia to dopasowanie konstrukcji do każdej bryły budynku, na każdym etapie inwestycji. To rozwiązanie, które doskonale wpisze się zarówno w stylistykę nowoczesnej, jak i tradycyjnej zabudowy.

Instalacja dodatkowych elementów: oświetlenia liniowego LED, rolet zewnętrznych zip screen, szklanych drzwi przesuwnych (dedykowany system Slide Glass), napromienników ciepła umożliwia korzystanie z przestrzeni tarasowej bez względu na pogodę i porę dnia.  System jest w pełni zautomatyzowany: możliwość sterowania pilotem, telefonem lub podłączenie systemu sterowania pergolą do centrali sterowania automatyki domowej zapewni komfort i wygodę użytkowania.

Szeroka gama kolorystyczna, obejmująca pełną paletę RAL, kolory strukturalne, kolory drewnopodobne Aliplast Wood Colour Effect czy kolory imitujące strukturę kamienną Aliplast Loft View zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.

Pergola NUUN ECO to efektowne i funkcjonalne zadaszenie dedykowane prywatnym budynkom mieszkalnym, jak również przestrzeniom komercyjnym.

Więcej informacji o systemie: https://www.aliplast.pl/oferta/pergole

Aliplast
press box