Okna hybrydowe KRISPOL FEN 84H. Nowa definicja kompletu stolarki dla domu od marki KRISPOL

Okna hybrydowe KRISPOL FEN 84H. Nowa definicja kompletu stolarki dla domu od marki KRISPOL

25 lutego 2022 Wyłączono przez adminVIVO

Architekci coraz częściej muszą mierzyć się z wyzwaniem połączenia wizji i marzeń inwestorów ze standardami i normami budowlanymi, a przy tym wykazać się nieprzeciętnym wyczuciem estetyki. Podążając za coraz bardziej wygórowanymi oczekiwaniami rynkowymi, KRISPOL postawił na pełne dopasowanie kolorystyczne kompletu stolarki. To gwarancja pełnej spójności stylistycznej w środku i na zewnątrz domu.

Nowość w ofercie KRISPOL – okna FEN 84H, to ważnym element pośredni na drodze do wymarzonego domu, bez kompromisów.
Przymiotnik „hybrydowy” od kilku lat coraz silniej wybrzmiewa w wielu branżach. W branży okiennej za słowem „hybrydowy” kryje się połączenie sprawdzonego systemu okien PVC z nakładką aluminiową. To idealne dopasowanie, w którym jeden element odpowiada za wysokie parametry termiczne okna, a drugi zmienia jego klasyczny wygląd w aluminiowy i nowoczesny styl.

Pełna harmonia aranżacji

Okno hybrydowe to produkt dla kreatywnych inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Niezależnie od tego, czy klient wybierze rozwiązania PVC czy stolarkę aluminiową, może swobodnie miksować ich kolorystykę. Decydując się na opcję bikolor łatwo odróżni kolorem wnętrze, od zewnętrza domu – np. stosując okleinę Woodec Dąb Turner dopasowaną do mebli kuchennych lub paneli podłogowych, nie tracąc przy tym na spójności stylistycznej z elementami malowanymi w kolorze RAL na zewnątrz budynku – bramą garażową, drzwiami wejściowymi, roletami lub żaluzjami. Wprowadzenie okien FEN 84H to nowe podejście do oferty kompletu stolarki od jednego producenta i pełne poczucie kontroli nad zakupem – zachowanie balansu pomiędzy ceną i jakością. To również możliwość cieszenia się wyjątkowym produktem perfekcyjnie dopasowanym do projektu budynku, jak i aranżacji jego wnętrza.

Najwyższe parametry

Oprócz niewątpliwej swobody miksowania rozwiązań, zaletą okien hybrydowych, czyli z nakładką aluminiową, jest ich trwałość. Aluminium jest niezawodnym i odpornym na warunki atmosferyczne materiałem, który cechuje się dużą szczelnością. Jego zaletą jest również możliwość wielokrotnego recyklingu. Wzbogacone w nakładkę aluminiową okno zyskuje lekki i nowoczesny wygląd. Zastosowanie systemu PVC o optymalniej konstrukcji ram i skrzydeł, potrójnego systemu uszczelek oraz 3-szybowych pakietów, oferuje natomiast doskonałe parametry termoizolacyjne i redukcję strat ciepła przy współczynniku nawet Uw=0,72 W/m2K. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w domu energooszczędnym – zapewni dobrą termoizolację, co przełoży się na mniejsze koszty eksploatacji budynku.

Okna FEN 84H to prawdziwa hybryda – aluminiowego designu z energooszczędnością PVC.
Budowa domu to często jedno z największych przedsięwzięć w życiu, dlatego rośnie liczba świadomych inwestorów, którzy do całego procesu podchodzą odpowiedzialnie, chcąc dokonać najlepszego wyboru na długie lata. Inwestorzy wiedzą, że stolarka od sprawdzonego producenta to solidna inwestycja w przyszłość, a także gwarancja oszczędności podczas eksploatacji budynku.KRISPOL jest wiodącą, europejską marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 30 lat. Nowoczesne zakłady produkcyjne oferują kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

KRISPOL
press box