Nowy komputer i telefon co roku? Tak! Skorzystaj z usługi wynajmu sprzętu w Media Expert!

Klienci elektromarketów Media Expert oraz pozostali entuzjaści nowoczesnej technologii, obok doskonale znanych i wygodnych systemów ratalnych, mogą  skorzystać z opcji okresowego wynajmu urządzeń.

 
To efekt współpracy sieci z firmą Gleevery, która specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań w obszarze współdzielenia produktów. Oferta z pewnością zainteresuje szczególnie tych konsumentów, którzy poszukują alternatywy dla kredytowego finansowania zakupów lub cenią sobie nowinki i często zmieniają sprzęty podążając z duchem technologii. Procedura wynajmu w ramach usługi jest maksymalnie uproszczona, a decyzja o możliwości skorzystania z niej trwa zaledwie 2 sekundy.

Uruchomienie dodatkowej usługi wynajmu sprzętu to element realizacji strategii ułatwiania dostępu do nowoczesnej technologii i produktów renomowanych marek klientom elektromarketów  Media Expert w całej Polsce. Opcja wypożyczenia komputera, tabletu, ekspresu do kawy czy kamery do zdjęć podwodnych szczególnie polecana jest tym konsumentom, którzy chcą wygodnie i w atrakcyjnej cenie korzystać z tego typu urządzeń bez ubiegania się o zewnętrzne źródła finansowania. Zaletą tej propozycji są także elastyczne warunki czasu użytkowania przedmiotu, bowiem sprzęt możemy wypożyczyć na okres od 1 do 24 miesięcy, a następnie zwrócić bez konieczności ponoszenia pełnych kosztów jego wykupienia.

„Konsekwentnie szukamy możliwości na rozszerzenie dostępności naszej oferty dla klientów i tworzenie bardziej spersonalizowanych rozwiązań. Dodatkowe systemy rozliczania transakcji pozwalają nam dotrzeć do zróżnicowanej grupy konsumentów. Formuła wynajmu, oferowana dzięki współpracy z Gleevery, z pewnością stanowić będzie dla części kupujących atrakcyjną formę alternatywnego i wygodnego finansowania wymarzonych zakupów. W dodatku w maksymalnie uproszczonej procedurze i z niemal natychmiastową decyzją o zgodzie na wynajem” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Istotnie, sam proces złożenia wniosku i uzyskania zgody na wynajem jest niezwykle prosty. Umowę, będącą jedocześnie regulaminem Klient może sporządzić skanując kod QR znajdujący się przy produkcie dostępnym w ramach usługi. W następnej kolejności należy podać podstawowe dane osobowe,  pesel oraz serię i numer dowodu osobistego. Decyzję o wynajmie otrzymuje się w niecałe dwie sekundy. Procedurę można uruchomić również dla produktów, które wybraliśmy przez sklep internetowy mediaexpert.pl z opcją płatności podczas odbioru we wskazanym przez siebie  elektromarkecie, a o zamiarze skorzystania z usługi wynajmu poinformować obsługującego nas sprzedawcę.

„Gleevery to innowacyjny, polski startup działający w coraz popularniejszym dziś obszarze ekonomii współdzielenia. Dzięki współpracy z Media Expert znacząco wzmacniamy – do aż 13 kategorii – katalog produktów dostępnych w ramach naszej usługi o urządzenia z segmentu technologii, sportu, urody i zdrowia. O wysoką jakość obsługi klientów w ramach tego rozwiązania zadbają przeszkoleni pracownicy elektromarketów Media Expert” – mówi Jakub Buga z Gleevery.

Regulamin oraz więcej szczegółów dotyczących usługi wynajmu produktów: https://www.mediaexpert.pl/lp,wynajmij-lub-kupMedia Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi obecnie ponad 550 elektromarketów. Marka jest obecna na rynku od 2002 r.
Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Gemius/PBI. Elektromarkety Media Expert zapewniają szeroki pakiet usług dodatkowych. W ramach opcji Home Delivery, sieć dostarcza zakupione produkty do domu Klienta, odbiera zużyty sprzęt, realizacje indywidualne zamówienia oraz gwarantuje bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji urządzeń. Klienci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje, wyprzedaże, możliwość wykupienia Kart Prezentowych i wygodne systemy ratalne. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług kredytowych są Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Euro Bank S.A. i Santander Consumer Bank S.A.Sieć wyznacza standardy obsługi klienta. Media Expert jest laureatem m.in. nagród: Złoty Laur Klienta, Konsumencki Lidera Jakości, Laur Konsumenta Grand Prix oraz Gwiazda Jakości


Obsługi. Klienci szczególnie doceniają kwalifikacje sprzedawców, profesjonalizm i pełne wsparcie w realizacji zakupów oraz obsługę posprzedażową.


Gleevery to nowoczesny marketplace działający w obszarze nowych technologii i gospodarki cyrkularnej. Głównym celem firmy jest powszechne wdrożenie zasad ekonomii współdzielenia, wydłużenie życia produktów oraz zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do produktów niezbędnych okresowo firmom i osobom prywatnym bez konieczności ich kupowania. Dostarczając unikalne rozwiązanie employer brandingowe Gleevery pozwala pracodawcom w ramach świadczenia pozapłacowego zapewnić pracownikom możliwość wypożyczenia tysięcy produktów za pośrednictwem atrakcyjnej platformy. Firma współpracuje także z sieciami handlowymi, producentami i dystrybutorami umożliwiając im oferowanie swojego asortymentu w formule najmu.

 Media Expert
press box