Nowości w ofercie G-U Polska – wkładki BKS nuvius i detect3000

W ofercie G-U Polska pojawiły się nowe systemy wkładek z kolekcji BKS: nuvius – o wszechstronnym zastosowaniu oraz opatentowany system wkładek detect3000.

Marka BKS to klasa sama w sobie – na całym świecie utożsamiana z innowacyjnymi systemami wkładek o szerokim zastosowaniu. Kolekcję grupy G-U uzupełniają właśnie systemy nuvius oraz detect 3000. Podobnie jak wszystkie wkładki BKS, nowe rozwiązania charakteryzują się unikatową konstrukcją zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowników oraz optymalną ochroną antywłamaniową. Podobnie jak wszystkie produkty marki BKS, są one kompatybilne z rozwiązaniami oferowanymi przez markę G-U.

– Wkładka nuvius uzupełnia rodzinę najbardziej rozpoznawalnych wkładek BKS z kolorowymi oznaczeniami, czyli helius (żółty), janus (czerwony) i livius (niebieski). Wybrany dla nuvius kolor pomarańczowy ma podkreślać jej wyjątkowe właściwości w zakresie zapewniania bezpieczeństwa. Z kolei system wkładek detect3000 jest objęty patentem G-U do 2038 r. i sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie istotna jest kwestia sprawnej, bezpiecznej i elastycznej komunikacji opartej na kontroli dostępu – wyjaśnia Piotr Kosmowski, Szef Działu Techniki i Rozwoju w G-U Polska.

Nowe wkładki w ofercie G-U – co warto o nich wiedzieć:

nuvius – wszechstronność dzięki najnowszej technologii

Nawet w standardowej specyfikacji system wkładek nuvius cechuje wyjątkowe bezpieczeństwo oraz wszechstronność zastosowań. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu system może być bowiem elastycznie implementowany zarówno w sektorze komercyjnym, jak i w różnych zastosowaniach domowych. Opatentowany system oparty na wkładkach nuvius spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa, opiera się m.in. na listwach blokujących z czterema lub ośmioma współpracującymi sztyftami, ukrytym lub ruchomym zabezpieczeniu przed kopiowaniem, możliwością integracji z systemem elektronicznej kontroli dostępu ixalo. Znakiem rozpoznawczym systemu wkładek nuvius jest autoryzowany klucz z charakterystyczną dla systemu BKS kolorową kulką – w tym przypadku w kolorze pomarańczowym.

Zalety systemu wkładek nuvius:

  • charakterystyczny klucz z pomarańczowym oznaczeniem i trzypunktowym podparciem oraz dwiema funkcjami ochrony przed kopiowaniem (do wyboru);
  • nowoczesna wkładka z zabezpieczeniem przed manipulacją, opatentowaną ochroną przed kopiowaniem oraz zabezpieczeniem przed: użyciem nieautoryzowanego klucza, przed bumpingiem i rozwierceniem;
  • elastyczność – szerokie możliwości implementacji;
  • niezawodność – dzięki zastosowaniu grubszych, niklowanych kluczy;
  • doskonałe jako podstawa do tworzenia złożonych systemów klucza głównego.

Zobacz wideo: https://www.youtube.com/watch?v=R08NgemkkJ8

detect3000 – siła bezpieczeństwa

Ze względu na ochronę patentową system wkładek detect3000 jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących wyposażyć dom, budynek wielorodzinny lub lokal użytkowy we własny system klucza głównego.

System wkładek detect3000 objęty jest patentem G-U do 2038 r., a dzięki rozbudowanej gamie kompatybilnych rozwiązań znajduje szerokie zastosowanie w obiektach różnego typu, tam, gdzie ważne są kwestie bezpieczeństwa oraz kontrolowanego dostępu.

Zalety systemu wkładek detect3000:

  • ochrona przed bumpingiem w standardzie;
  • zabezpieczenie przed wierceniem/wyrwaniem;
  • funkcja awaryjna zapobiegająca zablokowaniu wkładki przez włożony od środka klucz;
  • zabezpieczenie przed użyciem nieautoryzowanego klucza.

Grupa G-U jest jednym z czołowych, światowych dostawców systemów okiennych i drzwiowych oraz wejść automatycznych i systemów zarządzania budynkami. Grupę tworzą marki: G-U (systemy przesuwne, zamki wielopunktowe, samozamykacze, otwieracze naświetli, systemy okien przechylnych i obrotowych), BKS (zamki, wkładki, rozwiązania wykorzystywane na drogach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych), Ferco (systemy okuć), G-U Automatic (automatyczne systemy wejść) i Ela-soft (zaawansowane systemy zarządzania budynkami).
Od ponad 100 lat firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, opracowując innowacyjne rozwiązania dostosowane funkcjonalnie i technicznie do indywidualnych potrzeb klientów oraz do najnowszych trendów rynkowych. Jest pionierem na rynku rozwiązań do stolarki okiennej klasy premium – w zakresie systemów podnoszono-przesuwnych do drzwi i okien tarasowych (HS) oraz rozwiązań do drzwi wejściowych i ewakuacyjnych. Rozwiązania systemowe grupy G-U wykorzystywane są przez czołowych polskich producentów stolarki okiennej, którzy wybierają G-U z uwagi na najwyższą jakość produktów oraz bogatą, elastyczną ofertę, umożliwiającą realizację nawet najbardziej innowacyjnych projektów.

G-U Polska
press box