Nowości od marki Cerrad

Czy istnieje obraz piękniejszy niż ten stworzony przez naturę? Z całą jej niepowtarzalnością i własnym planem na to, co perfekcyjne, staje się nieustanną inspiracją dla tych, którzy szukają rozwiązań, które wykraczają poza utarte schematy.


Mówi się, że nie można mieć wszystkiego. A co jeśli… można? Co, jeśli wyobraźnia jest tak bogata, że mówi NIE wszystkim ograniczeniom? Przyciągaj wzrok i wprowadź do przestrzeni nutę elegancji i potęgę natury dzięki kolekcjom: Ovation, Auric, Endless Time, Dignity, Guardian Wood i Sentimental Wood.
 
Ovation

Pochwała tego, co powstaje, gdy piękno natury staje się nieskończoną inspiracją dla nowoczesnego designu. Pochwała tego, co wnosi do aranżacji kojący beż, którego delikatny odcień przechodzi w zdecydowane, cieplejsze tony, tworząc swoiste ścieżki, po których chce się stąpać, które chce się odkrywać.  Ovation zaprowadzi Cię tam, gdzie wymarzone wnętrze tworzy kompletną całość, w każdym, najdrobniejszym detalu. Wyruszysz w taką podróż? • Kolory: light grey, beige
 • Formaty: 60 x 120/120 x 120/120 x 280


Auric

Ciepły, jesienny poranek – moment, w którym mgła jeszcze unosi się nad ziemią, ale słońce już śmiało otula promieniami feerię barwnych liści. Zatrzymać ten moment na zawsze? Nic trudnego. Auric – tu szarość, spokojna i subtelna lub głęboka i zdecydowana, staje się pięknym tłem dla brązów, rudości i złotawych refleksów. Nieco melancholijnie? Być może. Harmonijnie i z klasą? Bez wątpienia. Ciężko nie ulec temu jesiennemu klimatowi, prawda? • Kolory: light grey, grey, graphite
 • Formaty: 60 x 60 / 60 x 120 / 120 x 120/ 120 x 280


Endless Time


Czas płynie, odbijając swój ślad na przedmiotach, otoczeniu, naszym życiu. To nic złego. Wraz z jego upływem odkrywamy siebie na nowo, a nasze domy dojrzewają wraz z nami. W ten sposób uczymy się siebie nawzajem i idealnie dopasowujemy wnętrza do naszych potrzeb. Endless Time to zachwyt nad mijaniem godzin, dni, miesięcy. Wspomnienia, wydarzenia, kolejne lata i nieskończona ilość historii do opowiedzenia. Aż chce się wrócić do poprzednich rozdziałów, a potem napisać kolejny! • Kolory: graphite, beige, rust
 • Formaty: 60 x 60 / 60 x 120 / 120 x 120 / 120 x 280


Dignity

Jak tu spokojnie… Głębokie tony, delikatna faktura – design, który ukołysze niczym kojące fale oceanu, bo taki wzór maluje się na zachwycającej, gresowej tafli. Tu króluje równowaga. Mgła unosząca się o poranku, kolor skał, cisza bezkresnej pustyni – zamknięto tu wszystko, co natura ma najlepszego. Siłę wzoru i miękkość barw, trwałość materiału i niepowtarzalność. Kolekcja Dignity – będzie godna, by otulić Twoje wnętrze.

 • Kolory: light grey, grey, dark grey
 • Formaty: 60 x 120 / 120 x 120 / 120 x 280

Guardian Wood

Wyobraź sobie leśną ścieżkę, która biegnie wśród strzelistych sosen, rozłożystych świerków i dających przyjemny cień dębów. Idealne miejsce do wypoczynku, złapania oddechu po ciężkim dniu, wyciszenia i ukojenia – tak cennego w zabieganym świecie. Stojąc na straży Twojego zachwytu, wygody oraz ciepła Guardian Wood czerpie z natury, to co najlepsze i składa wprost… u Twoich stóp. Dasz mu się poprowadzić?

 • Kolory: light beige, beige, honey, brown, walnut
 • Formaty: 20 x 120 / 26 x 160

Sentimental Wood

Powrót do wspomnień z dzieciństwa – wakacje poza miastem, wypoczynek w małym, drewnianym domku w górach lub nad jeziorem – wszechobecny kontakt z naturą, który nie tylko wyciszał, ale dodawał energii. Powroty do rzeczywistości bywały wtedy cięższe niż mogłoby się wydawać. Ale… czy naprawdę trzeba wracać? Sentimental Wood przywróci kolor przeszłości i przeniesie Cię do miejsc, które budzą najcieplejsze skojarzenia. A wszystko w Twoim własnym domu. Magia, prawda?

 • Kolory: beige, honey, brown, cherry
 • Format: 20 x 120

Więcej na www.cerrad.com

Grupa CERRAD
press box