Nowe kolekcje drewnopodobne od marki Cerrad. Poznaj Guardian Wood i Sentimental Wood

Uwielbiasz drewno, ale obawiasz się, że naturalny materiał nie sprosta próbie czasu? Gres drewnopodobny da Ci wszystko to, czego oczekujesz od powierzchni w swoim domu – ponadprzeciętną trwałość, długowieczność, ponadczasowy design i piękny, naturalny efekt.

Z przyjemnością prezentujemy nowe kolekcje płytek drewnopodobnych: Guardian Wood i Sentimental Wood, które pozwolą cieszyć się doskonałym, ciepłym i funkcjonalnym wnętrzem.

Guardian Wood i Sentimental Wood to płytki o pięknej strukturze i inspirujących wariantach kolorystycznych. Ofertę płytek wzbogaciliśmy o stopnice, dzięki którym stworzysz spójną aranżację wnętrza dwupoziomowego salonu czy przytulnego holu.

Nowa atrakcyjna cena katalogowa

Wraz z pojawieniem się najnowszych kolekcji zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty.

Płytki z kolekcji Guardian Wood

  • format 120 x 60 – 149,90 zł brutto/m2
  • format 160 x 60 – 179 zł brutto/m2
  • Stopnica – 79,90 zł sztuka

Płytki z kolekcji Sentimental Wood

  • format 120 x 60 – 149,90 zł brutto/m2
  • Stopnica – 79,90 zł sztuka

Guardian Wood

Wyobraź sobie leśną ścieżkę, która biegnie wśród strzelistych sosen, rozłożystych świerków i dających przyjemny cień dębów. Idealne miejsce do wypoczynku, złapania oddechu po ciężkim dniu, wyciszenia i ukojenia – tak cennego w zabieganym świecie. Stojąc na straży Twojego zachwytu, wygody oraz ciepła Guardian Wood czerpie z natury, to co najlepsze i składa wprost…u Twoich stóp. Dasz mu się poprowadzić?

Bogata oferta płytek drewnopodobnych Grupy Cerrad umożliwia realizację każdego projektu. Subtelne przetarcia i barwa Sentimental Wood brown, czy Guardian Wood light beige podkreślą wnętrza o charakterze rustykalnym, boho. Ciemniejsze Guardian Wood walnut, czy brown swoją dostojnością wzbogacą aranżacje loftowe i minimalistyczne, a przyjemnie ciepłe odcienie Guardian Wood honey czy Sentimental Wood cherry o intensywnym kolorze, świetnie sprawdzą się w stylizacjach nowoczesnych.

Sentimental Wood

Powrót do wspomnień z dzieciństwa – wakacje poza miastem, wypoczynek w małym, drewnianym domku w górach lub nad jeziorem – wszechobecny kontakt z naturą, który nie tylko wyciszał, ale dodawał energii. Powroty do rzeczywistości bywały wtedy cięższe niż mogłoby się wydawać. Ale… czy naprawdę trzeba wracać? Sentimental Wood przywróci kolor przeszłości i przeniesie Cię do miejsc, które budzą najcieplejsze skojarzenia. A wszystko w Twoim własnym domu. Magia, prawda?

Kolekcje dostępne w sprzedaży.

Grupa CERRAD
press box