Nowa siedziba polskiego dystrybutora marek BLAUPUNKT, PRIME3, Audiotec Fischer i innych

2N-Everpol Sp. z o. o. powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Dziś ta polska, rodzinna firma działa z powodzeniem jako dystrybutor najlepszych marek elektroniki użytkowej, produktów małego AGD oraz pojazdów elektrycznych marek BLAUPUNKT i PRIME3  oraz produktów firmy Audiotec Fischer.

Drugą, bardzo ważną działalnością firmy, są usługi związane z caravaningiem prowadzone w „Centrum Entuzjastów Caravaningu”. Jest to największe tego typu centrum w Polsce. W portfolio dystrybuowanych marek znajdują się najwięksi producenci przyczep kempingowych, kamperów oraz akcesoriów caravaningowych: FENDT, FLAMEFIELD, GIMEX, HOBBY, KABE, KOZIOL, LOCK and LOCK, MORELO, TABBERT oraz WEINSBERG.

Rok 2022 jest przełomowy dla firmy 2N-Everpol Sp. z o.o. Po wielu latach prowadzenia działalności w różnych lokalizacjach (biuro handlowe i serwis w Chyliczkach, magazyn główny w Grodzisku Mazowieckim oraz Centrum Entuzjastów Caravaningu w Tomicach), firma się scentralizowała i od początku maja wszyscy pracownicy rozpoczęli pracę w nowo wybudowanej siedzibie spółki w Baniosze k/Warszawy przy ul. Puławskiej 12. Rok 2022 przyniósł także rozwój oferty produktowej. Do portfolio marki BLAUPUNKT dołączyły kolejne kategorie produktowe: elektronarzędzia oraz meble i akcesoria ogrodowe.
To krok milowy w rozwoju firmy.

Przestronna i nowoczesna siedziba firmy o łącznej powierzchni ok. 7000 m2 obejmuje:

  • Showroom pojazdów caravaningowych na parterze – ponad 540 m2
  • Sklep z akcesoriami caravaningowymi na pierwszym piętrze –  ponad 550 m2
  • Showroom CEC Antresola 1 – ponad 100 m2
  • Showroom marek BLAUPUNKT/PRIME3 Antresola 2 – ponad 300 m2
  • Powierzchnię biurową – ponad 540 m2
  • Magazyn + 3 doki – ponad 4200 m2
  • Serwis AGD/AUDIO/Pojazdy elektryczne – ponad 220 m2
  • Dwie sale konferencyjne – łączna powierzchnia ponad 120 m2
  • Serwis samochodowy –  ponad 280 m2

Firma zatrudnia ok. 80 wykwalifikowanych pracowników i wciąż rozwija swój Zespół, tak aby zapewnić Klientom fachową i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nowa siedziba 2N-Everpol Sp. z o.o. to przede wszystkim wysoki komfort pracy, dzięki przestronnym pomieszczeniom oraz przyjaznej architekturze. Obiekt dostosowany jest także pod kątem osób niepełnosprawnych, które dzięki windom osobowym mają dostęp do całej infrastruktury budynku.

Siedziba firmy 2N-Everpol Sp. z o. to miejsce skupiające najlepszych specjalistów w swojej branży, serce wielu sukcesów i dalszego dynamicznego rozwoju.

Za projekt budynku odpowiadało Biuro Projektowe STARUŃ WANIK ARCHITEKCI, zaś za jego wykonanie firma AGMET Sp. z o.o.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol

press box