Możliwość zarządzania na odległość dzięki systemom kontroli dostępu SIEGENIA

Możliwość zarządzania na odległość dzięki systemom kontroli dostępu SIEGENIA

12 marca 2023 Wyłączono przez adminVIVO


Nowoczesne oblicze komfortu

Celem SIEGENIA jest tworzenie komfortowej przestrzeni w każdym możliwym aspekcie. Uwzględniamy przy tym również coraz bardziej znaczące megatrendy jak komunikacja czy mobilność. Przykładem takiego rozwiązania jest nasz nowy system kontroli dostępu, który umożliwia scentralizowane sterowanie i ryglowanie oraz pełny monitoring funkcji smart home. Jego znaczącą zaletą jest również zdalny dostęp, który pozwala sprawować kontrolę nad drzwiami nawet w trakcie podróży.

SIEGENIA Comfort, to aplikacja, która może być wykorzystywana do sterowania i zarządzania inteligentnymi rozwiązaniami w ramach domowej sieci Wi-Fi. Zdalny dostęp, to wyjątkowo użyteczne uzupełnienie dzięki, któremu obsługa systemów kontroli dostępu staje się jeszcze bardziej wszechstronna i otwiera przed użytkownikami indywidualnymi nowe obszary zastosowań smart home. Za pomocą smartfona możemy teraz udzielać dostępu do budynku upoważnionym osobom w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Istnieje np. możliwość zdalnego skonfigurowania dostępu dla gości w domku letniskowym. Informacje o podjętych działaniach otrzymujemy w czasie rzeczywistym w postaci powiadomień push.

Elegancki design – najwyższy komfort obsługi

Systemy kontroli dostępu SIEGENIA do drzwi wejściowych do domów i mieszkań – panel dotykowy, skaner odcisków palców i czytnik zbliżeniowy – łączą w sobie elegancki wygląd z wygodą obsługą i są idealnym rozwiązaniem do zarządzania dostępem do budynku. Panel dotykowy i skaner odcisków palców SIEGENIA zostały opracowane specjalnie z myślą o zastosowaniach smart home w budownictwie prywatnym, natomiast czytnik zbliżeniowy jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów komercyjnych.

Prosta i efektywna obróbka

Zalety systemów kontroli dostępu docenią też producenci i monterzy: produkty mają identyczne wymiary frezowania i zajmują niewiele miejsca dzięki możliwości bezpośredniej instalacji bez odrębnej jednostki sterującej. Fabrycznie konfekcjonowane, nieskomplikowane okablowanie typu plug & play niewątpliwie wpływa na efektywność i brak błędów w montażu. Wreszcie nie mniej ważna jest możliwość wdrożenia coraz bardziej popularnych scenariuszy Smart home: komunikacja sieciowa bez dodatkowego okablowania pozwala na wygodną integrację różnych opcji, jak np. podłączenie drzwi zewnętrznych do instalacji alarmowej.

SIEGENIA
press box