Możliwość zarządzania na odległość dzięki systemom kontroli dostępu SIEGENIA


Nowoczesne oblicze komfortu

Celem SIEGENIA jest tworzenie komfortowej przestrzeni w każdym możliwym aspekcie. Uwzględniamy przy tym również coraz bardziej znaczące megatrendy jak komunikacja czy mobilność. Przykładem takiego rozwiązania jest nasz nowy system kontroli dostępu, który umożliwia scentralizowane sterowanie i ryglowanie oraz pełny monitoring funkcji smart home. Jego znaczącą zaletą jest również zdalny dostęp, który pozwala sprawować kontrolę nad drzwiami nawet w trakcie podróży.

SIEGENIA Comfort, to aplikacja, która może być wykorzystywana do sterowania i zarządzania inteligentnymi rozwiązaniami w ramach domowej sieci Wi-Fi. Zdalny dostęp, to wyjątkowo użyteczne uzupełnienie dzięki, któremu obsługa systemów kontroli dostępu staje się jeszcze bardziej wszechstronna i otwiera przed użytkownikami indywidualnymi nowe obszary zastosowań smart home. Za pomocą smartfona możemy teraz udzielać dostępu do budynku upoważnionym osobom w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Istnieje np. możliwość zdalnego skonfigurowania dostępu dla gości w domku letniskowym. Informacje o podjętych działaniach otrzymujemy w czasie rzeczywistym w postaci powiadomień push.

Elegancki design – najwyższy komfort obsługi

Systemy kontroli dostępu SIEGENIA do drzwi wejściowych do domów i mieszkań – panel dotykowy, skaner odcisków palców i czytnik zbliżeniowy – łączą w sobie elegancki wygląd z wygodą obsługą i są idealnym rozwiązaniem do zarządzania dostępem do budynku. Panel dotykowy i skaner odcisków palców SIEGENIA zostały opracowane specjalnie z myślą o zastosowaniach smart home w budownictwie prywatnym, natomiast czytnik zbliżeniowy jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów komercyjnych.

Prosta i efektywna obróbka

Zalety systemów kontroli dostępu docenią też producenci i monterzy: produkty mają identyczne wymiary frezowania i zajmują niewiele miejsca dzięki możliwości bezpośredniej instalacji bez odrębnej jednostki sterującej. Fabrycznie konfekcjonowane, nieskomplikowane okablowanie typu plug & play niewątpliwie wpływa na efektywność i brak błędów w montażu. Wreszcie nie mniej ważna jest możliwość wdrożenia coraz bardziej popularnych scenariuszy Smart home: komunikacja sieciowa bez dodatkowego okablowania pozwala na wygodną integrację różnych opcji, jak np. podłączenie drzwi zewnętrznych do instalacji alarmowej.

SIEGENIA
press box