Moreview Dni Otwarte dla Architektów: Trzy dni innowacji, inspiracji i synergii

W dynamicznie rozwijającym się świecie współczesnej architektury, innowacyjność jest motorem napędzającym postęp. Bez wątpienia jednym z tego typu nowatorskich rozwiązań jest Moreview – system wielkogabarytowych drzwi przesuwnych od Yawal. Wzbudził on nie tylko zasłużone zainteresowanie, ale i podziw podczas specjalnie zorganizowanego wydarzenia – „Moreview Dni Otwarte dla Architektów”.

To trzydniowe, inspirujące spotkanie, zorganizowane przez firmę Naumal we współpracy z Yawal SA, zgromadziło liczną grupę specjalistów z branży. Uczestnicy mieli okazję doświadczyć z bliska i bezpośrednio przekonać się o unikalnych możliwościach oferowanych przez system Moreview. To wszystko miało miejsce w malowniczym otoczeniu najnowszej inwestycji firmy Naumal – nowoczesnym domu, gdzie tradycyjne okna zostały zastąpione przez system Moreview, niezauważalnie zacierając granice między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną.

System Moreview, ukazując się w nowym, rewolucyjnym kontekście, udowodnia, że dom bez tradycyjnych okien to nie tylko możliwość, ale także praktyczna i estetyczna rzeczywistość. Podczas wydarzenia można było zobaczyć Moreview w kilku odsłonach, między innymi w wersji Galandage, która daje możliwość ukrycia całego skrzydła w ścianie oraz Moreview Klasa S – rozwiązanie szczelinowe, które pozwala na niemal całkowite ukrycie w podłodze futryny oraz mechanizmów jezdnych. Dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom system ten umożliwia płynną komunikację między wnętrzem a otoczeniem, tworząc przestrzeń nie tylko funkcjonalną, ale i harmonijnie zintegrowaną z otaczającym krajobrazem.

Pani Architekt Natalia Bąkowska oraz Pan Jan Zyznarski z Pracowni Archides podsumowali swoje wrażenia: „To doświadczenie otworzyło nam oczy na to, jak nowoczesne technologie mogą zrewolucjonizować nasze postrzeganie przestrzeni – zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dni otwarte Moreview dla architektów były wyjątkowo ciekawym i inspirującym wydarzeniem. Dały nam nie tylko możliwość zobaczenia najnowszych rozwiązań okiennych, ale także innych elementów wyposażenia, które powinien posiadać nowoczesny dom inteligentny. Mogliśmy nie tylko obejrzeć te rozwiązania, ale także podyskutować o nich z wykwalifikowanymi przedstawicielami marek. Firma Naumal zaprezentowała imponujące możliwości ślusarki aluminiowej na systemach Yawal, doposażonej w systemy automatycznych przesłon okiennych z możliwością zmiany kąta żaluzji, wysuwanych moskitier, a także inteligentnego sterowania domem za pomocą urządzenia mobilnego. Partnerzy merytoryczni zdradzali tajniki zastosowanych w domu pokazowym technologii. Dodatkowo, spacerując po domu, można było dostrzec innowacyjność zastosowanych rozwiązań, w tym wyrafinowanego oświetlenia bazującego na subtelnym balansie światła i cienia. Na zakończenie mogliśmy cieszyć się występem muzycznym oraz krótkim, humorystycznym stand-upem.”

Sukces „Moreview Dni Otwarte dla Architektów” zawdzięczamy nie tylko partnerom merytorycznym i wspierającym, takim jak Ciechanowski, Masterstick, Machno, Adams, Firma Szałacha, GlassLift, PressGlas, IGP Powder Coatings, ABB, YAK, Kler, Modu, Minko, Mirola, Centor, ale także partnerom medialnym, dzięki którym dotarliśmy z informacją o wydarzeniu do szerszego grona odbiorców.

Atmosfera wydarzenia stworzyła idealne warunki do wymiany myśli i doświadczeń wśród specjalistów z branży. „Moreview Dni Otwarte dla Architektów” otworzyło nowy rozdział w budowaniu relacji z inwestorami i architektami w którym możliwość doświadczenia produktu w realnym środowisku jest najlepszą rekomendacją jego jakości i funkcjonalności.

Yawal
press box