MediaMarkt modernizuje kolejne sklepy. Przebudowane zostały placówki w Poznaniu i Bielsku-Białej

Polacy chętnie sięgają po nowe technologie i na co dzień korzystają z innowacyjnych rozwiązań, a sklepy z elektroniką użytkową cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów. Popularna sieć MediaMarkt modernizuje kolejne markety w Poznaniu i Bielsku-Białej, żeby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby współczesnych użytkowników nowoczesnych urządzeń do domu czy biura.

Sklepy MediaMarkt od ponad 20 lat są ulubionym miejscem zakupów nowoczesnej elektroniki. Znajdziemy tu pełny wybór sprzętu RTV/AGD, urządzeń mobilnych czy akcesoriów w konkurencyjnych cenach. Atutem jest również profesjonalne doradztwo i szeroka oferta usług.

Z myślą o zmieniających się potrzebach klientów sieć modernizuje kolejne placówki, żeby zapewnić jeszcze lepsze warunki do poznawania i zakupu nowych technologii. W kwietniu br. zostały gruntownie przebudowane dwa sklepy w Poznaniu , zlokalizowane w CH King Cross Marcelin i Galerii Pestka oraz sklep w Bielsku-Białej (CH Sarni Stok) . Osoby odwiedzające MediaMarkt szybko znajdą tu poszukiwany sprzęt oraz dedykowane do niego akcesoria i urządzenia powiązane. Nowoczesna aranżacja powierzchni sprzedaży i prezentacja produktów zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów nowych technologii – łatwo zapoznają się z bogatą ofert produktów i porównają ich funkcje, co z pewnością pomoże w wyborze sprzętu odpowiadającego realnym potrzebom.

Elektronika użytkowa jest jedną z najszybciej rozwijających się branż. Innowacyjność i otwartość na zmiany są tu zatem niezbędne. Pomimo rosnącego znaczenia e-handlu konsumenci oczekują dostępności oferty handlowej w wielu przenikających się kanałach dystrybucji. Daje to swobodę wyboru najwygodniejszego w danym momencie miejsca zakupu.  – mówi Andrzej Jackiewicz, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska – Sklepy stacjonarne pozostają ważnym filarem naszej strategii sprzedaży i stale dostosowujemy je do zmieniających się trendów i potrzeb konsumenckich. Dzięki temu zapewniamy naszym klientów najlepsze doświadczenia zakupowe.

Zmodernizowane sklepy w Bielsku-Białej i Poznaniu od 8., kwietnia br. świętowały „Wielkie otwarcie po przebudowie”. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje dla klientów (m.in. konkursy, degustacje, licytacje produktów) i ciekawa oferta promocyjna.

MediaMarktSaturn Polska
press box