Meble Ella Roca – postaw na pełną życia zieleń

Wiosna inspiruje do zmian. Miejsce zimowej szarości zastępuje bujna zieleń mieniąca się odcieniami w promieniach słońca. Jest w nas więcej życia. Ten stan chcielibyśmy zachować na dłużej, także w naszych wnętrzach. Idealnym rozwiązaniem będzie zaproszenie do nich koloru zielonego.

Dlaczego tak lubimy zieleń we wnętrzach? To barwa, która koi emocje i relaksuje. Kojarzy się z przyrodą, w sposób naturalny budzi więc pozytywne skojarzenia. W otoczeniu zieleni dobrze odpoczywamy. Jest więc szczególnie pożądana w takich miejscach, jak łazienka. Szczególnie dziś, gdy po okresie lockdownu stała się ona domową oazą relaksu, przestrzenią wypoczynku, w której liczą się funkcja, estetyka i komfort.

Kolor zielony idealnie adaptuje się w łazience. Świetnie wygląda zestawiony z drewnem, płytkami imitującymi kamień czy lastryko. Doskonale łączy się z bielą, ale stworzy równie udany duet z popularną obecnie czernią (szczególnie tą w armaturze). Podkreśli obecność złotych baterii i dodatków, nadając łazience odrobinę wytworności. Zastosowany na frontach mebli wprowadzi do ich designu trochę nieoczywistej przekory. Jeśli poszukujecie tego typu rozwiązań, koniecznie sprawdźcie serię mebli ELLA od marki ROCA. Teraz dostępna jest w nowym kolorze głębokiej, matowej zieleni.

Wyjątkowe wzornictwo i najwyższa jakość

Wybór odpowiednich mebli do łazienki pozwala nie tylko na wyjątkową aranżację tej przestrzeni. Równie istotny jest aspekt praktycznego zagospodarowania dostępnego miejsca. Warto bowiem wyposażyć w meble nawet niewielką łazienkę – do przechowania jest tu zawsze sporo. Poszukując odpowiednich rozwiązań zwróćmy uwagę na to, czy poszczególne szafki z kolekcji można ze sobą zestawiać i łączyć w całość, czy dostępne są wersje w różnych szerokościach i głębokościach. To kluczowe, jeśli decydujemy się na zakup gotowych rozwiązań.

Modułowa kolekcja ELLA w kolorze zielonego matu to szafki podumywalkowe, moduły boczne i szafki kolumnowe. Możliwości indywidualnych układów jest tu naprawdę wiele. Proste wzornictwo frontów podkreślone minimalistycznym uchwytem sprawia, że zielona ELLA idealnie sprawdzi się w zróżnicowanych aranżacjach. Szafki umywalkowe dostępne są w bogatej gamie rozmiarów – od standardowych 60 cm aż do 120 cm. Z myślą o małych łazienkach powstała zaś szafka z umywalką w wersji „compacto”. Ma niewielką szerokość (45 cm) i zredukowaną głębokość (26 cm). Meble i umywalki ROCA produkowane są z najbardziej wytrzymałych materiałów. Spełniają najwyższe standardy jakości i z pewnością będą służyły przez długi czas.

Komfort w nowoczesnym stylu

Szafki podumywalkowe ELLA w zielonym macie dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza to zestawy Unik, które tworzą szafka z dwiema szufladami oraz zintegrowana z nią umywalka. To opcja, która po złożeniu gotowa jest do montażu. Druga wersja to sama szafka z szufladami, do której należy dobrać dedykowany jej blat. Ten dostępny jest zarówno w matowej zieleni, jak również w pięciu innych kolorach. Umywalkę nablatową warto wybrać z szerokiej oferty ROCA, w której dostępne są modele w różnych kształtach oraz kolorach. Użytkowanie wszystkich szuflad ułatwiają prowadnice z funkcją cichego domykania i możliwością pełnego wysunięcia. Warto zwrócić uwagę na opcję samodzielnego wyboru koloru uchwytów, które dostępne są w chromie i czarnym macie. W ten sposób mamy możliwość stworzenia jeszcze bardziej spersonalizowanej łazienki. Dostępne w kolekcji szafki kolumnowe mają 180 cm i 70 cm wysokości. Warto podkreślić, że to rozwiązania w wersji slim, o głębokości jedynie 12,6 cm. Pozwolą zaaranżować przestrzeń, w której trudno byłoby o postawienie pełnowymiarowego mebla, jak np. miejsce nad zabudową podtynkową toalety. Możliwość zestawiania szafek podumywalkowych o różnych szerokościach i łączenia ich z umywalkami w różnych rozmiarach, pozwala stworzyć zabudowę zarówno do niewielkiej łazienki, jak i prawdziwego salonu kąpielowego.

Łazienka ma wiele barw, a wśród nich na topie jest właśnie zieleń. Warto skorzystać z jej relaksujących sił i wyposażyć w meble ELLA w odcieniu matowej zieleni. Taka pełna harmonii łazienka nie znudzi się mimo upływu czasu.

ROCA
press box