Maciej Czajkowski został Dyrektorem Działu Prawnego w MediaMarktSaturn Polska

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączył z początkiem roku Maciej Czajkowski, który objął funkcję Dyrektora Działu Prawnego, Compliance i Ochrony Danych Osobowych.

Maciej Czajkowski jest radcą prawnym, posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego, handlowego i cywilnego. Specjalizuje się w obszarze relacji między producentami a dystrybutorami, organizacji i funkcjonowania sieci handlowych, e-commerce, praw konsumentów oraz zapewnienia zgodności funkcjonowania przedsiębiorstw z przepisami prawa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelarii prawnej, a od 2008 roku związany był z grupą Eurocash, gdzie od 2016 roku pełnił funkcję Dyrektora Działu Prawnego.

Cieszę się, że mogę swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać we współpracy  z europejskim liderem na rynku elektroniki użytkowej, który rozwija biznes w sposób zrównoważony, w oparciu o wysokie standardy prawne i etyczne – mówi Maciej Czajkowski, Dyrektor Działu Prawnego, Compliance i Ochrony Danych Osobowych.

Maciej Czajkowski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Posiada także certyfikat Top Management Leveraging Leadership Program z Católica Lisbon School of Business and Economics.


MediaMarktSaturn Polska jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), lidera na rynku elektroniki użytkowej w Europie. W Polsce grupa prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiej grupy użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług.  

MediaMarktSaturn Polska
press box