KRISPOL radzi: Tej wiosny kieruj się Gwarancją Spokoju

KRISPOL radzi: Tej wiosny kieruj się Gwarancją Spokoju

18 marca 2022 Wyłączono przez adminVIVO

Wiosna jest idealnym momentem, aby wznowić prace na budowie i ostatecznie zamknąć stan surowy. Tym razem radość z budowy wymarzonego domu zakłóca obawa o niestabilną sytuację na rynku i wszechobecne podwyżki. Jak doprowadzić proces budowy do końca i zmieścić się w założonym budżecie?

Marka KRISPOL wychodzi z założenia, że jednym z synonimów Gwarancji Spokoju jest Gwarancja Ceny, dlatego przygotowała specjalną ofertę dla osób, które planują zakup lub wymianę bramy garażowej.

Do 31 marca producent oferuje automatyczne bramy garażowe w cenie bram otwieranych ręcznie. Jest to możliwe dzięki cenie napędu STARCUS do bram KRISPOL, która do końca marca wynosi 1zł netto! To oferta bez precedensu. Producent gwarantuje również priorytetowy czas realizacji zamówienia. Wszystkie zamówione złożone od 17 do 31 marca 2022 roku, będą dostarczone najpóźniej do końca kwietnia 2022!

Ambasadorem Gwarancji Spokoju marki KRISPOL jest Łukasz Piszczek – znakomity piłkarz światowego formatu, który jest również Inwestorem budującym swój wymarzony dom.

„Wielokrotnie przekonałem się, że budowa domu to seria trudnych decyzji do podjęcia. Moja rodzina, zwłaszcza dzieci, nie mogą doczekać się przeprowadzki. Aby do niej doprowadzić sam potrzebuję gwarancji spokoju i sprytnych decyzji, aby dokończyć budowę.” – mówi Łukasz Piszczek.

„Doceniam działania marki KRISPOL, która stara się pomóc Inwestorom w niestabilnych czasach” – dodaje piłkarz.

Łukasz od lat sympatyzuje z marką KRISPOL. Wystąpił także w najnowszej serii filmów, które marka opublikowała na swoim kanale Youtube.

Serial „Gwarancja Spokoju” opowiada dalszy ciąg historii Zosi i Kuby, którzy mieszkają w domu wyposażonym w stolarkę KRISPOL. W pierwszej serii towarzyszyliśmy im przy wyborze okien, bramy i drzwi w salonie KRISHOME, w kolejnych odcinkach testowali stolarkę w codziennych i niecodziennych sytuacjach.  Najnowsza seria video mówi o symbiozie lokatorów i domu, w którym stolarka daje Gwarancję Spokoju i pozwala cieszyć się życiem.

Filmy można obejrzeć TUTAJ:

Odcinek „Urodziny”: https://www.youtube.com/watch?v=B_tkNH7s6PI

Odcinek „Dzieci kwiaty”: https://www.youtube.com/watch?v=w4yL_lCfP-M

Odcinek „Last Minute”: https://www.youtube.com/watch?v=s7VL1qTW1dE

Dla wielu Klientów okres budowy domu kojarzy się z nieustannym stresem, dlatego ich decyzje zakupowe w dużej mierze opierają się na rozsądku – dobry produkt i atrakcyjna cena. Przypominamy, że stolarka od sprawdzonego producenta to solidna inwestycja w przyszłość, a także gwarancja oszczędności podczas eksploatacji budynku.KRISPOL jest wiodącą, europejską marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 30 lat. Nowoczesne zakłady produkcyjne oferują kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

KRISPOL
press box