Klimas Wkręt-met po raz jedenasty liderem technik zamocowań w opinii wykonawców

Wręczono nagrody rankingu Budowlanej Marki Roku 2022 – wyróżnienia przyznawanego na podstawie opinii wykonawców. Firma Klimas Wkręt-met po raz jedenasty z rzędu otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku oraz Złotego Championa Rankingu w kategorii „Zamocowania Budowlane” oraz Złotą Budowlaną Marką Roku w nowej kategorii „Zamocowania do konstrukcji drewnianych”. Ponad to Paweł Klimas, członek zarządu został wyróżniony indywidualnym tytułem Promotora XXI wieku.

Budowlana Marka Roku to ranking firm branży budowlanej realizowany przez agencję badawczą ASM Research Solutions Strategy. Nagrody przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań wśród wykonawców, którzy spontanicznie (bez podania listy marek) wskazują marki, których produkty wykorzystują w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Prowadzony od 18 lat ranking to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu. Badanie prezentuje zarówno aktualną klasyfikację, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Dzięki temu można prześledzić wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami na przestrzeni ostatnich lat.

Firma Klimas Wkret-met od lat zdobywa najlepsze opinie wśród wykonawców w kategorii „Zamocowania budowlane”. Bardzo nas cieszy fakt, że po raz kolejny znaleźliśmy się na szczycie, a  nasze produkty są najchętniej wybieranymi w Polsce. Od wielu lat poszerzamy portfolio naszych produktów, ale też wprowadzając rozwiązania, których celem jest zwiększanie komfortu pracy z naszymi produktami, tak by sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Po raz kolejny mogę potwierdzić, że ścisła współpraca z wykonawcami, doświadczenie i wiedza naszych pracowników przekłada się na sukces całego przedsiębiorstwa. Dziękujemy naszym partnerom handlowym i fachowcom za zaufanie – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met.

Rekomendacja wykonawców

Firma Klimas Wkręt-met uzyskała pierwsze miejsce zarówno we wskazaniach jako marka, która ma najlepszą relację ceny do jakości oraz jest najczęściej wybierana przez wykonawców. Tym samym producent uzyskał tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku oraz Złotego Championa Rankingu w kategorii „Zamocowania Budowlane”, po raz jedenasty z rzędu utrzymując pozycję lidera. Nowością w tegorocznym rankingu jest kategoria „Zamocowania do konstrukcji drewnianych. Nowa kategoria jest odpowiedzią na coraz bardziej zauważalną rolę budownictwa drewnianego, które wpisuje się w kryteria zrównoważonego budownictwa. Jako dostawca elementów złącznych dla tego sektora, od lat kierujemy nasze działania na rozwój produktów dedykowanych budownictwu drewnianemu. Nasze portfolio to gama wkrętów i łączników ciesielskich, w tym takich rozwiązań jak wkręty konstrukcyjne czy dystansowe, które wpływają nie tylko na trwałość, estetykę i bezpieczeństwo, ale również na czas oraz ergonomię wykonywanych prac. Docenienie przez wykonawców tej grupy produktowej jest dla nas nie tylko satysfakcją ale przede wszystkim inspiracją do jeszcze większego wysiłku w udoskonalanie naszych produktów – dodaje Maciej Strychalski.

Paweł Klimas Promotorem XXI wieku

Na podstawie badań realizowanych w ramach Rankingu Budowlana Marka Roku 2022 przyznane zostały nagrody indywidualne dla osób, które szczycą się osiągnięciami w zakresie marketingu oraz strategii produktowej. Wśród nagrodzonych znalazł się Paweł Klimas, dyrektor ds. rozwoju biznesu, członek Zarządu w Klimas Wkręt-met. Paweł Klimas z firmą Klimas Sp. z o.o. i marką Klimas Wkręt-Met mentalnie związany od urodzenia, a zawodowo wspiera rozwój rodzinnego biznesu od ponad 14 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz praca w różnych obszarach działalności firmy pozwoliły mu zrozumieć specyfikę każdego z działów wewnątrz firmy. To przekłada się na jego szeroką wiedzę nie tylko o obszarach sprzedażowych, ale również o obszarach produkcyjnych, zakupowych czy logistycznych. Dba o zrównoważony rozwój firmy zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. Głównym obszarem działania Pawła Klimasa jest ekspansja sprzedaży na rynkach eksportowych. Na przestrzeni ostatnich 6 lat Paweł Klimas wraz z zespołem eksportowym kilkukrotnie zwiększył sprzedaż firmy poza granicę Polski a marka Klimas Wkręt-Met jest dziś obecna w ponad 60 krajach na całym świecie. To dzięki jego inicjatywie firma w ostatnich 3 latach powołała do życia 3 zagraniczne spółki w Indiach, Francji oraz Czechach. Ceniony przez Klientów za szczerość i otwartość w relacjach biznesowych. Wyznacza standardy obsługi klienta w firmie Klimas Wkręt-met.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance. k. Warszawy. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Statuetki oraz tytuły i wyróżnienia przyznane firmie Klimas Wkręt-met odebrała Joanna Klimas-Leśniak, członkini zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.  oraz Maciej Strychalski, dyrektor marketingu spółki.  

wkret-met.com