Jubileusz SIEGENIA w Polsce

Dwudziestopięciolecie zakładu z Kluczborka

Polski oddział SIEGENIA świętuje właśnie swój jubileusz. Firma z Kluczborka już od 25-lat jest obecna na polskim rynku dostarczając i produkując systemy okuciowe do okien i drzwi. W tym czasie zakład znacząco się rozwinął stając się ważną częścią międzynarodowego koncernu SIEGENIA GRUPPE. Obecnie firma zatrudnia prawie 700 osób, a powierzchnia produkcyjna zakładu rozwinęła się z 1 500 do 12 000 m2. W obecnej chwili SIEGENIA jest jedną z większych i bardziej znaczących firm w regionie.

Okrągła rocznica stała się tłem dla różnych związanych z tym wydarzeń. W mieście pojawiły się billboardy z okolicznościowym logo, każdy pracownik otrzymał spersonalizowany prezent, a na głównym budynku biurowym została odświeżona zewnętrzna elewacja.

Punktem kulminacyjnym była impreza plenerowa zorganizowana 3-go czerwca na terenie firmy. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy pracownicy oraz zaproszeni goście. Specjalnie z tej okazji do Kluczborka przyleciał właściciel SIEGENIA pan Wieland Frank oraz Zarząd firmy. W roli prowadzącego wystąpił Filip Chajzer, a o gorącą atmosferę na parkiecie zadbał zespół Born To Be Wild.

Oprócz wspólnej zabawy przy muzyce i relaksu w strefie chillout, znalazło się też miejsce na gratulacje dla wszystkich długoletnich pracowników oraz różne gry i konkursy. Pojawił się też wzruszający akcent podziękowania za wsparcie ze strony ukraińskiej części załogi.

SIEGENIA
press box