Grupa Cerrad zaprasza na Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie

Już za kilka dni kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branżowego w Europie. Przez pięć dni od 26 do 30 września najlepsi producenci zaprezentują swoje produkty na powierzchni ponad 150 000 m2. Już dzisiaj zapraszamy na stoisko Grupy Cerrad: Hala 16 / Stoisko C9-D10.


Zeszłoroczna prezentacja Grupy Cerrad podczas największych i najważniejszych targów w branży – włoskich Cersaie okazała się spektakularnym sukcesem. Na liczącym 315 m2 stoisku, przybyli na targi goście mogli zapoznać się ofertą kilkudziesięciu najnowszych kolekcji marki Cerrad. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania, a atmosfera była iście szampańska. Tegoroczna edycja zapowiada się równie ciekawie.

39 edycja Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie 2022 potrwa od 26 do 30 września.

To już siódmy raz, kiedy będziemy mieć przyjemność brać udział w tym prestiżowym wydarzeniu, podczas którego zaprezentuje się  ponad 600 firm, w tym najwięksi światowi producenci płytek ceramicznych.

Podobnie jak w ubiegłym roku, efektowne stoisko wystawiennicze Grupy Cerrad stanie się miejscem inspirujących spotkań i  przestrzenią ekspozycji premierowych produktów. Również w tym roku zaplanowaliśmy wiele aktywności, a naszym gościem ponownie będzie Joanna Przetakiewicz, ambasadorka projektu Cerrad x La Mania Home wraz z całym zespołem La Mania.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na spotkania na naszym stoisku.

  • Wtorek 27 września, godz. 11:00 – Spotkanie z Joanną Przetakiewicz, Ambasadorką projektu Cerrad x La Mania Home
  • Środa 28 września – godz. 12:00 Premiera najnowszych kolekcji ULTIME Cerrad


Do zobaczenia w Bolonii!

Grupa CERRAD
press box