Final S.A.: Etyka Biznesu i Odpowiedzialności Społecznej w Obliczu Obecnej Sytuacji Geopolitycznej

Final S.A., ceniony dostawca usługi wyciskania profili aluminiowych, wychodzi naprzeciw wyzwaniom stawianym przez obecną sytuację geopolityczną, podkreślając swoje nieugięte zobowiązanie do etyki biznesu i odpowiedzialności społecznej. Firma potwierdza, że wykorzystywane w jej procesach produkcyjnych wlewki są odlewane wyłącznie z pierwotnego oraz wtórnego aluminium wolnego od jakichkolwiek wpływów rosyjskich.

„Od początku naszej działalności, byliśmy zdeterminowani, aby prowadzić biznes w sposób etyczny i społecznie zaangażowany – to jest sprawa naszej odpowiedzialności i szacunku dla praw człowieka”, mówi przedstawiciel Final S.A. „

Firma nie tylko sama podąża za tymi zasadami, ale oczekuje ich przestrzegania od swoich dostawców. Jak potwierdza przedstawiciel Final S.A., otrzymali formalne deklaracje od swoich dostawców, że wykorzystywane przez nich surowce są pozyskiwane poza terytorium Rosji.

„W Final S.A. zawsze wybieraliśmy odpowiedzialność społeczną nad krótkoterminowym zyskiem”, dodaje przedstawiciel firmy. „I teraz, gdy świat stoi w obliczu wielu wyzwań, jesteśmy przekonani, że jest to jedyny słuszny wybór”.

Firma zachęca również innych do podążania tą samą ścieżką, podkreślając znaczenie świadomego wyboru w procesie zakupowym, a co za tym idzie – produkcyjnym, surowców i materiałów.

„Wybranie nas oznacza wybór gwarancji jakości i zaufania. Chcemy być firmą, która nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, ale również przyczynia się do tworzenia lepszego i bardziej odpowiedzialnego świata”

FINAL
press box