Finał MediaMarkt GamingTour

Przed nami już ostatnie, piąte spotkanie w ramach MediaMarkt Gaming Tour. W najbliższą sobotę, 12 listopada w warszawskim MediaMarkt w CH Westfield Arkadia będzie można wziąć udział w turniejach gamingowych i wygrać cenne nagrody. Gwiazdą imprezy będzie Jakub „Jackob” Wrotniak!

W ramach serii spotkań MediaMarkt Gaming Tour sieć od kilku tygodni organizuje turnieje, w których uczestnicy mogą zmierzyć się z gwiazdami gamingu. W ostatniej odsłonie wydarzenia, już w najbliższą sobotę, 12.11.2022, udział weźmie Jakub „Jackob” Wrotniak – popularny gamer, któremu szczególnie bliska jest gra Fortnite.

Uczestnicy wydarzenia w MediaMarkt zagrają właśnie w grę Fortnite. Turniej odbędzie się na komputerach PC, a na zwycięzców czekają najnowsze konsole do gier oraz akcesoria gamingowe. Zainteresowani gracze mogą zarejestrować się do rozgrywek na miejscu, w dniu eventu od godziny 10.00. Turniej startuje o godzinie 12.00.

MediaMarkt zachęca do wejścia w świat gier wszystkich, niezależnie od zainteresowań, dlatego podczas eventu zostanie udostępniona także specjalna strefa Free To Play, w której można spróbować sił w wybranych grach. Na miejscu warto zapoznać się również z ofertą gier, sprzętów i akcesoriów gamingowych i skorzystać z porad ekspertów.

MediaMarkt GamingTour dobiega końca, przed nami ostatnie już emocjonujące spotkanie z fanami gier. Gwiazdą eventu tym razem będzie jeden z największych gamerów w Polsce – Jakub „Jackob” Wrotniak. Dziękujemy wszystkim klientom i gościom za uczestnictwo w cyklu spotkań i mamy nadzieję, że będziemy mogli to jeszcze powtórzyć. Do zobaczenia w MediaMarkt w centrum handlowym Westfield Arkadia – mówi Martyna Ziarkowska, Trade Marketing Manager.

MediaMarkt Gaming Tour to również szansa na spotkania ze znanymi twórcami internetowymi. Event będzie można również śledzić na żywo podczas transmisji online za pośrednictwem serwisu internetowego Twitch: www.twitch.tv/MediaMarktPolska .

Partnerzy wydarzenia : HP – Partner Strategiczny, PlayStation, Razer, XBOX, Game Pass, Samsung, Sony, SPC Gear, Trust, Genesis.

MediaMarktSaturn Polska
press box