Emilia Pawlak nową Dyrektor Działu Zakupów w MediaMarktSaturn Polska

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączyła Emilia Pawlak, która z dniem 1. lipca br. objęła funkcję Dyrektora Działu Zakupu. W ramach realizacji swoich zadań będzie zarządzała zakupami oraz planowaniem popytu.

Emilia Pawlak ma wieloletnie doświadczenie w handlu online i offline, które zdobyła na stanowiskach kierowniczych m.in. w Empik S.A., DOZ S.A., Natura Sp. z o.o. i Jeronimo Martins Polska S.A. Dzięki jej fachowemu wsparciu MediaMarktSaturn Polska będzie skutecznie kontynuować rozwój w ramach strategii omnichannel.

Cieszę się, że mogę być częścią tak energetycznego zespołu. Elektronika użytkowa to  wymagający segment rynku, który podlega nieustannym zmianom, oferuje przy tym możliwość realizacji ambitnych celów i jest fascynującym wyzwaniem zawodowym  – podkreśla Emilia Pawlak, Dyrektor Działu Zakupów w MediaMarktSaturn Polska.

Emilia Pawlak jest absolwentką Finansów i Bankowości na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Zarządzania na Uniwersytecie w Lizbonie (Portugalia), gdzie rozpoczęła karierę zawodową programem stażowym w Jeronimo Martins. Ukończyła też studia podyplomowe na kierunku Marketing Online na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako Dyrektor Działu Zakupu, Emilia Pawlak będzie raportowała bezpośrednio do Andrzeja Jackiewicza, Prezesa Zarządu MediaMarktSaturn Polska.


MediaMarktSaturn Polska jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), lidera na rynku elektroniki użytkowej w Europie. W Polsce grupa prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiej grupy użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług.  


MediaMarktSaturn Polska
press box