Dzielmy się radością i dobrocią!

Świat jest pełen chwil, które potrafią w mgnieniu oka przewrócić nasze życie do góry nogami. Czasami jest to widok zachodzącego słońca nad morzem, chwila, w której się zakochujemy, czy po prostu niezwykłe przeżycie, które zostaje w naszej pamięci na zawsze. Jednakże, jednym z najważniejszych doświadczeń jest moment, w którym decydujemy się pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia.

Pomaganie dzieciom z niepełnosprawnościami to jedno z najważniejszych działań, jakie możemy podjąć w naszym społeczeństwie. Każde dziecko zasługuje na szansę na godne życie, bez względu na swoje lęki czy trudności. Wartość bezinteresownych darów i wsparcia jest niepodważalna – to dzięki nim fundacje i organizacje zbierają środki na konieczne leczenie, terapie i wsparcie rodzin osób chorych. Trzeba jednak pamiętać, że prawdziwa siła tkwi w konsekwencji.

Niepełnosprawność jest długotrwałym wyzwaniem. Dzieci z niepełnosprawnościami, potrzebują stałej pomocy, aby rozwijać swoje umiejętności, zdobywać niezbędne doświadczenia i osiągać swoje cele. Konsekwentne wsparcie zapewnia im stabilność i poczucie bezpieczeństwa, które są kluczowe dla ich rozwoju. Każdy grosz, każda minuta spędzona z dzieckiem w potrzebie, każde ciepłe słowo – to wszystko ma ogromne znaczenie. Jednak, aby naprawdę zmienić życie tych dzieci, musimy zrozumieć, że nasza rola nie kończy się na jednorazowym darze. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy, za te małe serca, które nieustannie potrzebują naszej miłości i opieki. To jest prawdziwa siła pomagania.

W ramach naszej akcji wybraliśmy dwie fundacje, którym w imieniu naszych klientów regularnie udzielamy wsparcia. W tym roku nasze środki ponownie wędrują do fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Otrzymujemy informacje zwrotne, że nasze działanie jest doceniane i oceniane pozytywnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że warto być konsekwentnym. Dlatego jeszcze raz gorąco dziękujemy Wszystkim, dzięki którym było to możliwe.

Jeśli i Wy chcielibyście pomóc podopiecznym fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym – nic prostszego!
https://fundacja-dom.opole.pl/

SIEGENIA
press box