Drzwi przesuwne Schüco najczęściej polecane

Drzwi przesuwne Schüco zostały w tym roku uhonorowane aż dwiema nagrodami w ramach ogólnopolskiego projektu konsumenckiego: Złotym Laurem Konsumenta i Laurem Konsumenta Grand Prix. Prestiżowe wyróżnienia są przyznawane co roku na podstawie głosów oddawanych przez konsumentów, dzięki czemu stanowią wiarygodny miernik popularności marek i produktów w danej kategorii.

Celem programu Laur Klienta jest wyróżnienie produktów i usług, które cieszą się największym uznaniem wśród polskich odbiorców i są najchętniej polecane. Wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta w danej kategorii otrzymuje firma, która uzyskała najwięcej głosów w sondażu przeprowadzanym na reprezentatywnej próbie klientów indywidualnych. Regularne badania rynkowe pozwalają nie tylko w wiarygodny sposób określić, które marki cieszą się największym zaufaniem i rozpoznawalnością w swoich kategoriach, lecz także śledzić aktualne trendy. W tym roku drzwi przesuwne Schüco zostały nagrodzone podwójne: Złotym Laurem Konsumenta 2022 oraz specjalnym wyróżnieniem Laur Konsumenta Grand Prix przyznawanym produktom, które w ciągu ostatnich trzech lat zajęły najwyższe miejsce w kolejnych głosowaniach. Wysokiej jakości stolarka przekonuje nie tylko doskonałymi parametrami i łatwością obsługi, lecz także starannie przemyślanymi innowacjami, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby odbiorców.

Niezmiennie wysoka jakość

Jednym ze sztandarowych produktów Schüco cieszących się niezmiennym zainteresowaniem klientów poszukujących wysokiej jakości stolarki, są drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide z PVC-U, które łączą w sobie doskonałe parametry użytkowe z imponującym, nowoczesnym designem. Wysoką stabilność konstrukcji o niewielkich widocznych szerokościach profili zapewniają innowacyjne termoizolowane wzmocnienia w ościeżnicy. Dzięki ich zastosowaniu drzwi tarasowe LivIngSlide mogą osiągać bardzo duże wymiary do nawet 6,5 x 2,8 m i być wyposażone w cztery skrzydła stałe oraz przesuwne. Obsługa dużych elementów nie wymaga przy tym wysiłku, dzięki starannie przemyślanemu mechanizmowi jezdnemu. Odpowiednio zaprojektowane strefy termoizolacyjne w progu i profilach wzmacniających zapewniają przy tym lepszą ochronę cieplną niż wymagają aktualne warunki techniczne. Natomiast wysokiej jakości uszczelki EPDM skutecznie chronią przed chłodem i kondensacją pary wodnej, nawet w newralgicznej strefie naroży. Perfekcyjnie przemyślaną konstrukcję można uzupełnić o szczelny i izolowany cieplnie próg zero milimetrów. Idealnie zlicowany z posadzką element tworzy zupełnie płaskie przejście bez żadnych barier.

W kierunku kreatywnych rozwiązań

Drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide są wciąż wzbogacane o nowe warianty konstrukcyjne i dodatkowe wyposażenie, zgodnie ze zmiennymi trendami i oczekiwaniami odbiorców. Teraz są dostępne w imponującej wersji panoramicznej, która umożliwia zwiększenie proporcji przeszkleń ze względu na bardzo wąskie profile skrzydeł stałych i przesuwnych o szerokości zaledwie 72 mm. Pozwala to uzyskać jeszcze szerszy widok na zewnątrz i lepsze doświetlenie pomieszczeń. W tym roku pojawiła się również opcja wyposażenia drzwi przesuwnych z PVC-U w ukryty napęd elektryczny, który umożliwia obsługę dużych skrzydeł przy użyciu przycisku lub panelu zlokalizowanego na ścianie. Dzięki temu stolarka LivIngSlide może być atrakcyjnym uzupełnieniem komfortowych i inteligentnych domów. Realizację dużych przeszkleń, które po otwarciu tworzą imponująco szerokie przejścia, umożliwiają także drzwi składano-przesuwne z PVC-U Schüco LivIng, które są dostępne aż w pięciu typach otwierania. Stolarka o maksymalnej szerokości do czterech metrów łączy nowoczesny design z doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej.

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl70 lat Schüco – Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad
Grupa Schüco z siedzibą w Bielefeld zajmuje się projektowaniem i sprzedażą systemów okiennych, drzwiowych oraz fasadowych. Na obecną i przyszłą pozycję lidera w branży technologii i usług pracuje ponad 5650 osób zatrudnionych na całym świecie. Oprócz innowacyjnych produktów znajdujących zastosowanie w budynkach mieszkaniowych i komercyjnych, firma specjalizująca się w technologii powłok budynków oferuje profesjonalne doradztwo i cyfrowe rozwiązania na każdym etapie procesu budowlanego – od wstępnej koncepcji i projektu aż po wykonawstwo i montaż. Z Schüco współpracuje 12000 firm partnerskich, deweloperów, architektów i inwestorów na całym świecie. Założona w 1951 roku firma działa aktywnie w ponad 80 krajach i osiągnęła w 2020 roku obrót w wysokości 1,695 miliarda euro. Więcej informacji na stronie www.schueco.pl

Schüco International Polska
press box