Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy Cerrad

Grupa Cerrad znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2023.

To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego nie jest łatwe.

„Siłą Cerrad jest znakomity zespół. To on jest motorem napędowym zmian i kluczem do sukcesu. Jesteśmy dumni z faktu, że tworzymy silny brand, stanowiący źródło inspiracji dla innych i zyskujący na znaczeniu w branży ceramicznej.”


Filip Cegłowski, Chief Commercial Officer Cerrad

Lista Diamentów Forbesa opracowana jest przez firmę Dun & Bradstreet Sp. z o.o. na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową.

Wywiadownia Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zbiera dane, a na ich podstawie tworzy bazy przedsiębiorstw, którym przyznała pozytywny rating wiarygodności. Firmy spełniające warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Pod uwagę brane są przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych.

Po 27 latach obecności na polskim i zagranicznym rynku Cerrad zajmuje dziś jedno z czołowych miejsc w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm produkcyjnych w Europie. U fundamentów tego sukcesu leży zrozumienie, że podstawą działania jest silny zespół – mający wspólną wizję, konsekwentnie realizujący wyznaczone cele, odważnie patrzący w przyszłość oraz rozumiejący, że za trendami nie należy tylko podążać, lecz także je kreować. Takie podejście pozwoliło na wdrożenie ambitnych projektów i wyznaczyło innowacyjną ścieżkę rozwoju firmy Cerrad. Przedsiębiorstwo posiada najnowocześniejsze w Polsce i jedne z najnowocześniejszych na świecie linie produkcyjne płytek ceramicznych. Na przestrzeni lat Cerrad stworzył kompleksową ofertę płytek o wyjątkowym designie, szerokiej palecie kolorystycznej, doskonałych właściwościach użytkowych, różnorodnych formatach oraz rodzajach wykończenia powierzchni odpowiadających najwyższym standardom i oczekiwaniom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. A te zostały dostrzeżone i nagrodzone wyróżnieniami na całym świecie, co udowadnia, że dobre wzornictwo nie ma żadnych granic.

Więcej: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/cerrad-szybkosc-dzialania-kluczem-do-sukcesu/zjzrh40

Grupa CERRAD
press box